Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

З ЮВІЛЕЄМ, КОЛЕГО! 

24 січня відзначає свій 60-літній ювілей лісничий  Михельського лісництва ДП «Ізяславський лісгосп» Мартинов Ігор Дмитрович. Все своє життя присвятив він своїй улюбленій справі – вирощуванню та охороні лісу.

Ігор Дмитрович розпочав трудову лісівничу діяльність в 1976 році на посаді техніка лісовода Рудня – Радовельського лісництва Білокоровицького лісгоспзагу Житомирського обласного управління після закінчення Малинського лісотехнічного технікуму.  Далі 2-річна служба в радянській армії, після якої в  липні  1978 р влаштовується лісником Жубровицького лісництва Білокоровицького лісгоспзагу Житомиського управління. З листопада 1978 р по вересень 1981 р. проходить навчання в Українській сільськогосподарській академії. Після її закінчення в 1981 р  вертається в те ж лісництво на посаду помічника лісничого, з січня 1983 р – лісничий Хочинського лісництва Олевського лісгоспзагу, де працює по грудень 1983 р. А з 02.01.1984 р. розпочинає свою трудову діяльність на той час в Ізяславському лісгоспзагу на посаді в.о. лісничого Михельського лісництва. А з 29.05.1985 р по даний час – лісничим того ж лісництва.

 Ігор Дмитрович – лісівник від Бога.  За період роботи під його керівництвом та пліч-о-пліч створено понад 600 га лісу, вирощено близько 10 млн. сіянців основних лісоутворюючих порід.

З повагою та радістю завжди зустрічають учні та вчителі Михельського шкільного лісництва досвідченого  наставника та з задоволенням слухають лекції, переймають його досвід у лісівничій справі, охоче  отримують практичні навики допомагаючи створювати нові насадження, охороняти  та берегти ліс.

Ігор Дмитрович вимогливий як і до себе так і до підлеглих, приділяє багато уваги зміцненню дисципліни, впровадженню передових методів праці та підвищенню продуктивності нових лісів.

Тож справедливо буде сказати, що ліс для цього лісівника є чимось святим, що він  не мислить без нього свого життя, що ще підтверджується тим, що обидва сини Ігора Дмитровича пішли батьківською стежиною та присвятили своє життя також лісівничій справі.

За 40 років роботи у лісовій галузі Ігор Дмитрович був нагороджений нагрудними знаками «За 10,20 років бездоганної служби в державній лісовій охороні», «Відмінник лісового господарства», Почесною грамотою Державного комітету лісового господарства України.

Шановний Ігор Дмитрович! Велике спасибі Вам за невтомну працю і самовідданість  улюбленій справі. Завдяки Вашій праці множиться зелене багатство. Бажаємо Вам доброго здоров’я, миру та злагоди, благополуччя і добробуту, щоб гараздилось у справах, щоб супутником щодня був добрий настрій, щоб зігрівали тепло і родинний затишок, любов і взаєморозуміння, злагода та щира повага оточуючих, а Господь дарував своє благословення.

Адміністрація ДП “Ізяславський лісгосп”

Ви можете поширити цю новину:
 

Статті/сторінки

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina