Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

Зустріч з захисником

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Після тривалої служби в зоні проведення Антитерористичної операції в короткотермінову відпустку прибув працівник нижнього складу ДП «Ізяславський лісгосп» Кирилюк Олександр Володимирович.  Під час  відпустки Олександр Володимирович відвідав виробничі підрозділи – цех переробки деревини та нижній склад., де працював до мобілізації. Керівництво підприємства зустрілись з ним в батьківській оселі  та на цеху переробки деревини в колективі працівників-друзів. Йому були вручені цінні подарунки та продовольчі набори.  Колектив з нетерпінням чекає повернення колеги на виробництво.

Слід звернути увагу , що підприємство забезпечило працівників, що знаходяться в зоні АТО, засобами захисту, бронежилетами, касками, одягом. Також підприємство надає постійно надає фінансову та матеріальну допомогу армії. В період з 05 травня по 09 травня 2015 р відвантажено  більше 700 м3 лісоматеріалів для спорудження фортифікаційних споруджень. Також було відвантажено близько 100 м3 пиловника хвойного та  близько 30 м3 пиломатеріалів  на потреби військової частини.

Крім того, надає фінансову допомогу тим, хто її потребує, матеріальну допомогу на лікування бійців, забезпечує дровами паливними.

Адміністрація ДП “Ізяславський лісгосп”

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

CIMG0034 CIMG0036 CIMG0041 CIMG0042

Ви можете поширити цю новину:
 

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina