Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

ЗА СУМЛІННУ ПРАЦЮ

Ізяслав  відзначив  День міста. Традиційно під час урочистостей місцева адміністрація  нагороджує громадських активістів, кращих працівників установ, підприємств та організацій міста. Щороку отримують відзнаки і працівники ДП «Ізяславський лісгосп».

З нагоди Дня міста та Дня Конституції України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток лісового господарства директору підприємства Петру Курельчуку було оголошено Подяку Верховної Ради  України. А також за вагомий внесок в проведенні реконструкції приміщення поліклініки, активну громадську позицію та з дня відкриття поліклініки Ізяславської центральної районної лікарні  Курельчука П.І. нагороджено   грамотою Ізяславської районної ради і районної державної адміністрації.

За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня міста відзначені грамотами Ізяславської міської ради працівники підприємства –  навальник-штабелювальник деревини нижнього складу Бойко О.О., майстер на лісозаготівельних роботах нижнього складу Войтович В.І., провідний менеджер зі збуту Данильчук І.М., верстатник деревообробних верстатів Кирилюк О.В., водій автотранспортних засобів гаража Якубець І.Г.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу

Ви можете поширити цю новину:
 

Статті/сторінки

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina