Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

Ялинка вбирається — свято наближається!

Зовсім небагато часу залишається до настання новорічних свят. ДП «Ізяславське лісове господарство» пропонує   ялинки та сосни, вирощені для цього на спеціальнихноворічних плантаціях у лісництвах  підприємства. Їх реалізовуватимутьна ярмарках, що будуть тривати в Ізяславі  з 19по 31 грудня на площі біля  районної Ради та  на вході в міський ринок з боку ощадбанку України , а також в лісництвах  підприємства.

Середня ціна новорічної ялинки  висотою до 1 метра -48 грн., від 1,1  до 1,5 м – 66 грн., від 1,6 до 2.0 м – 78 грн., від 2,1 до 2,5 м – 96 грн., від 2,6 до 4,0 м – 150 грн.

Незалежно від місця, де будете купувати ялинки, необхідно звертати увагу на наявність на них спеціального чіпу з номером. Адже саме це – ознака легальності заготовленого деревця та гарантія того, що покупець не буде оштрафований. Реалізація ялинок з використанням електронного обліку деревини знижує рівень браконьєрського вирубування та унеможливлює потрапляння до осель громадян ялинок з радіаційної Чорнобильської зони. Чіп містить спеціальний штрих-код, який зафіксовано в єдиному державному реєстрі. Зняти чіп без пошкодження неможливо. До того ж, будь-який працівник поліції або інших правоохоронних органів зможе легко перевірити законність придбання хвойних красунь з лісових плантацій.

Спільно з працівниками  поліції та екологічної інспекції лісівники здійснюють цілодобові рейди у хвойних масивах. Створено тимчасові пости на дорогах, в населених пунктах для перевірки документів на право перевезення та продажу ялинок.

Законно придбати ялинку дешевше, ніж добути її, самовільно зрубавши в лісі: браконьєри будуть змушені заплатити за завдану шкоду, розмір якої залежить від діаметра зрубаного деревця, а також адміністративний штраф  від  85 до170 гривень.

На базі ДП « Ізяславське лісове господарство» у передноворічний період діють телефони «гарячої лінії» (03852) 4-20-90, 4-20-96, за яким можна повідомити про випадок незаконної рубки хвойних дерев, а також дізнатися деталі щодо придбання новорічних ялинок.

Ви можете поширити цю новину:
 

No comments yet.

ADD YOUR COMMENT:
reset all fields

Статті/сторінки

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina