Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

Виконуйте правила, щоб не допустити пожеж

Основною причиною  виникнення пожеж є необережне поводження з вогнем під час перебування населення в лісі. Залишене під час пікніків багаття, кинуті в підсохлу траву непогашені сірник чи сигарета, дитячі пустощі з вогнем, спалювання сухої трави та іншої рослинності можуть призвести до екологічної катастрофи. Зростання кількості відвідування лісових насаджень населенням, особливо у вихідні та святкові дні, також зумовлює значне збільшення кількості пожеж.  Щоб не створити причин для загорянь у лісі чи поряд з ним, дотримуйтесь правил пожежної безпеки у лісі.

Протягом пожежонебезпечного періоду забороняється:

– розведення багаття у лісі та лісопосадках, крім тих, що пов’язані з технологічними вимогами лісогосподарських заходів у спеціально передбачених для цього місцях;

– заїзд на територію лісового фонду / крім транзитних шляхів/ транспортних засобів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарської мети;

– палити та кидати у лісі непогашені сірники та недопалки;

– залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилами ганчір’я;

– заправляти у лісі паливні баки під час роботи двигуна;

– випалювати траву та інші рослинні рештки.

Звертаємо вашу увагу на те, що порушення Правил пожежної безпеки тягне за собою як матеріальну, так і кримінальну відповідальність: порушення вимог пожежної безпеки, за знищення або пошкодження лісу, що призвело до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі, за самовільне спалювання рослинності передбачає адміністративну відповідальність у вигляді накладення штрафу.

Зазначимо, що для попередження лісових пожеж Ізяславський лісгосп станом на 10 червня проклав 90 км мінералізованих смуг і провів 160 км доглядів за вже прокладеними смугами та розривами.  Для нагляду за пожежною ситуацією в лісових масивах підприємства створено мережу пожежно-спостережних пунктів, які забезпечені засобами зв’язку та нагляду за лісовими масивами. Всього обладнано 10 пожежно-спостережних пунктів, у тому числі 4 спостережні вежі, 3 з яких обладнанні системами відеоспостереження за лісом. Є в наявності 4пожежних автомобілі та 2 одиниці техніки  для  гасіння лісових пожеж,  які  здатні в будь-яку  хвилину виїхати на пожежу і локалізувати її.

З метою контролю за протипожежним станом лісових масивів в лісгоспі створені  рейдові бригади та пости по обмеженню доступу транспорту /населення/ в хвойні насадження, які діятимуть при високих класах пожежної небезпеки.

У разі виявлення лісової пожежі, просимо вас повідомити ДП «Ізяславський лісгосп» за цілодобовим телефоном гарячої лінії 4-20-79 , або за телефоном 101.

ДП «Ізяславський лісгосп» закликає громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у лісах.

Ви можете поширити цю новину:
 

Статті/сторінки

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina