Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

Всесвітній день лісу

………………………………………………………………………………………………………………….

За даними фахівців, на Землі щосекунди зникає 15 г незайманих лісів, що призводить до зменшення вкритої лісом площі нашої планети, що призводить до негативних наслідків З метою привернення уваги суспільства до проблем зменшення площі лісів  та вплинути на свідомість людей під час загальних зборів Європейської конфедерації сільського господарства 1971 року було прийнято указ про проведення Міжнародного дня лісу 21 березня.

21 брезня стартують всеукраїнські акції «За чисте довкілля» та «Майбутнє лісу в твоїх руках». Під час їх проведення передбачається провести комплекс заходів з очищення прилеглих до адміністративних будівель територій, закріплених за підприємством території, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, очищення берегів водойм від сміття, прибирання братських могил. Крім  відновлення чистоту і порядку територій  після зимового періоду, в рамках Акцій проводиться комплекс заходів з озеленення та благоустрою територій, що поряд з естетичною, екологічною, захисною, виховною функціями забезпечує нормальну життєдіяльність населення в місті.

Активну участь у всеукраїнських акціях «За чисте довкілля» та «Майбутнє лісу в твоїх руках» беруть участь лісівники Ізяславщини. Зі сходженням снігу крім приведення в  належний вигляд прилеглих до адміністративних будівель територій, вони розпочинають активну роботу по відновленню лісу на зрубах та створенню лісових площ на територіях, де ліс раніше не зростав, тим самим збільшуючи площу зелених насаджень. На весні  2015 року ДП «Ізяславський лісгосп» планує створити лісові культури шляхом посадки та посіву на площі 210 га. В рамках Акцій планується долучити до посадки лісу школярів, представників ЗМІ, громадських організацій, керівників району. Також участь можуть взяти всі бажаючі, що хочуть зробити всій вагомий внесок до збільшення «зелених легенів» планети.

Щороку лісівники прибирають та приводять в належний стан пам’ятник розстріляним і закатованим у роки Великої Вітчизняної війни, що знаходиться в Лютарському лісництві (кв. 22). Щороку 9 травня тут проводяться урочисті заходи за участі керівників району та покладання вінків.

ДП «Ізяславський лісгосп» бере активну участь в озелененні та благоустрої міста, надаючи садивний матеріал.

Також беруть активну участь в Акціях юні лісівники Михельського шкільного лісництва. Вони допомагають у всіх заходах, що проводять працівники лісгоспу, а охоче також беруть активну участь при створенні лісу, під час чого закріплюють свої теоретичні знання та  набувають практики, що дає змогу краще зрозуміти лісівничу справу, якій вони планують присвятити своє життя. Працівники лісгоспу часто відвідують юних лісівників, читаючи їм лекції про значення лісу в житті людини, про особливості та умови його зростання.

Дані Акції сприяють виховати як в підростаючого покоління, так і в дорослих шанобливе ставлення до навколишнього середовища, прищепити  любов до природи та розвити екологічну культуру, а також  навчить цінити важку працю лісівників.

Шановні Ізяславчани! Не будьте байдужі до середовища в якому ви проживаєте. Беріть активну участь в Акціях та покращуйте екологічний та естетичний  стан міста, в якому ви проживаєте!

Ви можете поширити цю новину:
 

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina