Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

Відзначили професійне свято

У ДП «Ізяславський лісгосп» відбулись урочисті збори з нагоди дня працівника лісу. Привітати колектив лісівників на святковий захід завітали начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Петро Пешко, голова райдержадміністрації Борис Яцков,  голова районної ради Сергій Шлегель, міський голова Валентина Корнійчук, голова громадської організації «Ізяславська районна спілка воїнів-учасників АТО» Володимир Павлюк. Також свої музичні вітання працівникам лісової галузі подарував ансамбль духової музики «Музики Надгориння».

Перш за все, з доповіддю  про успіхи та досягнення  виступив директор підприємства Петро Курельчук. Він привітав працівників лісгоспу  з днем працівника лісу та подякував за гарні результати роботи. Зі словами вітань до лісівників звернувся  начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Петро Пешко. Петро Степанович високо оцінив роботу підприємства та з нагоди  професійного свята керівник нагородив кращих працівників лісового господарства грамотами, подяками Держлісагенства, обласного управління, товариства лісівників , обласної профспілкової організації, а також грошовими преміями

Далі  вітання на адресу лісівників висловили голова райдержадміністрації Борис Яцков,  голова районної ради Сергій Шлегель, міський голова Валентина Корнійчук та відзначили кращих працівників  спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради, міської ради  і грошовими нагородами.

Не забули в цей день  і про лісівників – учасників АТО. З нагоди професійного свята та за патріотизм проявлену мужність під час виконання бойових завдань на Сході  голова громадської організації «Ізяславська районна спілка воїнів-учасників АТО» Володимир Павлюк оголосив подяку та вручив грошові винагороди  Сергію Ляшенку, Олегу Грицюку, Олександру Кирилюку, Дмитру Семеновичу, Миколі Москалюку, Євгену Степанюку

Шановні працівники та ветерани лісового господарства, дякуємо Вам за невтомність і самовідданість, бажаємо щастя, добра та достатку,  міцного здоров’я, родинного благополуччя та вагомих трудових досягнень.

Ви можете поширити цю новину:
 

No comments yet.

ADD YOUR COMMENT:
reset all fields

Статті/сторінки

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina