Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

Весняні роботи

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

З приходом весни у працівників державного підприємства «Ізяславське лісове господарство» побільшало турбот. Лісівникам потрібно підготуватись до весняної лісокультурної компанії, провести комплекс протипожежних заходів, запланувати проведення лісогосподарських робіт по формуванню і оздоровленню лісів.
Працівниками Ізяславського лісгоспу під час проведення весняної лісокультурної компанії планується провести роботи по лісовідновленню на площі близько 280 га. Левова частина даної площі – це зруби після ліквідації наслідків великої лісової пожежі у Плужнянському лісництві. Підприємством сконцентровані всі засоби і сили на ліквідацію наслідків цієї стихії, це близько 80 чоловік. Для якісного і швидкого проведення лісокультурних робіт підприємством вирощено близько 600 тис шт. стандартних сіянців хвойних і листяних порід, заготовлено 9 т. жолудів дуба звичайного і червоного, заготовлено і перероблено 8,8 т. шишок сосни звичайної, з яких отримано 91 кг насіння, закуплено 7 кг насіння модрини. Зараз проводяться роботи по підготовці грунту під посадку лісових культур.
Лісівників Ізяславщини турбує прогнозоване аномально сухе літо 2016 р, відносно тепла зима і мала кількість атмосферних опадів. Це створює потенційну небезпеку у якості і приживлюваності лісових культур, ризики у збільшенні кількості та масштабності лісових пожеж.
За осінньо-зимовий період працівниками лісгоспу було проведено комплекс робіт для попередження та гасіння пожеж. А саме: відремонтовано і проведено в належний стан чотири пожежних автомобілі, переобладнано автомобіль для підвозу води і відремонтовано тракторний причіп ємністю 10 м3. Проведено роботи по встановленню пожежного гідранта біля контори Михельського лісництва, з метою забезпечення заправки пожежних автомобілів водою заплановано і розпочато роботи по ремонту свердловин в Лютарському і Плужнянському лісництвах. На даний час проводиться обстеження і приведення в належний стан спостережних веж у Кунівському, Плужнянському, Лютарському та Михельському лісництвах.
З метою швидкого і якісного проведення робіт по підготовці грунту під лісові культури і створення мінералізованих смуг та догляду за ними у 2015 році підприємством закуплено три нових трактори МТЗ-892 та три лісових плуги ПЛ-75М. Підприємством буде прикладено максимум зусиль для збереження і примноження зелених насаджень рідного краю.
Жителів району закликаємо, перебуваючи у лісі, будьте уважними і обережними у поводженні із вогнем, не засмічуйте лісові насадження!
Збережемо наше зелене багатство разом!

Адміністрація ДП “Ізяславський лісгосп”

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Ви можете поширити цю новину:
 

No comments yet.

ADD YOUR COMMENT:
reset all fields

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina