Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

НОВОРІЧНІ СВЯТА У ДП “ІЗЯСЛАВСЬКИЙ ЛІСГОСП”

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Вже стало традицією щороку в передноворічний період в  ДП «Ізяславський лісгосп» проводити новорічний ранок для дітей працівників лісгоспу. Зазвичай свято для дітей влаштовували працівники будинку культури. Та кілька років тому працівники апарату управління вирішили випробувати себе в режисерській та  акторській майстерності – писали сценарій свята та проводили самі. Не став винятком і цей рік.

Так як наступний  рік – рік Кози, було вирішено крім Діда Мороза та Снігурочки надати головну роль і  символу 2015 року. Так в основі сюжету  свята була закладена казка «Коза -Дереза» .

Новорічний ранок було проведено 26 грудня 2014 року. За сценарієм свято починалось з казки, а далі з’являлись Дід Мороз і Снігурочка. Традиційно біля ялинки водились хороводи, діти розказували для Діда Мороза віршики, за що отримували солодкі подарунки. Також проводились і веселі ігри.   Крім солодощів, в  кінці свята всі дітки отримали подарунки від Діда Мороза,а  взамін  діти та глядачі подарували веселий сміх, радість та допомогли повірити в чудеса новорічно-різдвяних свят.

Оскільки, до свят залишилось кілька днів, колектив ДП «Ізяславський лісгосп» вітає Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Нехай магічна чарівність цих свят буде в посмішках Ваших близьких, урочистих вітаннях, особливій теплоті, радості, які створюють дивовижне відчуття світла, злагоди і щастя. Зичимо здоров’я, здійснення всіх бажань і надій, успіхів у Ваших справах, щоб кожен день був наповнений благополуччям та мудрістю, яка допоможе здолати всі негаразди. Щиро бажаємо радості, любові, достатку в домі, щасливої та щедрої долі, а впевненість у завтрашньому дні хай назавжди наповнює Ваші серця!

Ви можете поширити цю новину:
 

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina