Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

З РОСИ І ВОДИ ВАМ, ВЕТЕРАНЕ!

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Стафурський Євген Казимирович відсвяткував своє вісімдесятиліття. Він все своє життя присвятив вирощуванню та охороні лісу.
Навчався у Велико-Анадольському лісовому технікумі Донецької області, а з 1963 р здобував заочно освіту в Воронежському літостехнічному інституті. Почав трудову діяльність в 1957 році в Донецькому мехлісгоспі на посаді майстра лісових культур. В 1959 році переходить працювати Новоросійський лісгосп Краснодарського краю спочатку на посаду помічника лісничого. Протягом 1959-1961 рр. – на посаді в.о. лісничого. Після чого знову продовжує діяльність на посаді помічника лісничого. В 1965 році Євгена Казимировича переводять у Хадиженський лісокомбінат Новоросійського краю, де до 1967 року працює помічником лісничого , а згодом – лісничим .
Свою трудову діяльність в Ізяславському лісгоспі він розпочав з 26 вересня 1967 року. Спочатку працював на посаді інженера охорони і захисту лісу, згодом – лісничого Плужнянського лісництва. У зв’язку з сімейними обставинами з 14 січня 1971 року звільняється з займаної посади та переходить працювати помічником лісничого в Білогірське лісництво, а з 1978 протягом 22 років трудиться лісничим в цьому ж лісництві. В 1985 році отримав звання «Лісничий ІІ класу». Закінчив трудову діяльність Євген Казимирович у 2005 році.
Всього ветеран віддав лісовій галузі 47 років, а 38 з них трудився в ДП «Ізяславський лісгосп» . Це був лісівник від Бога. Завжди вимогливий як і до себе так і до підлеглих, приділяв багато уваги зміцненню дисципліни , впровадженню передових методів праці та підвищенню продуктивності праці.
Шановний Євгене Казимировичу! Велике спасибі вам за невтомну працю. Завдяки вашим зусиллям множиться зелене багатство нашого району. Тож нехай у вас і надалі складається все якнайкраще, хай ніколи не зраджує вам здоров’я, хай добробут і щастя панують у вашому домі!

IMG_1271 IMG_1276 IMG_12771

Ви можете поширити цю новину:
 

No comments yet.

ADD YOUR COMMENT:
reset all fields

Статті/сторінки

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina