Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

Спочатку подбай, а потім полюй

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

5 листопада  відкривається полювання на хутрових та парнокопитних звірів в Ізяславському районі. В цей період частішають випадки браконьєрства. Щоб змінити  ситуацію і покласти край цьому негативному явищу, потрібен постійний контроль за мисливськими угіддями, який могли б здійснювати  місцеві первинні колективи мисливців. Але ніякого контролю немає. Часто іде свого роду змагання: хто першим вполює здобич – місцеві чи приїжджі.

Необхідно створити умови, щоб місцевим мисливцям було вигідно захищати мисливський фонд на своїх територіях. Без підтримки місцевого населення ніякі єгерські служби з браконьєрством не впораються.

Також в переддень відкриття полювання, нагадуємо, що в Україні надзвичайно складна ситуація з розповсюдженням африканської чуми свиней. Її спалахи  зареєстровано в 14 областях, зокрема і в Хмельницькій. Тому закликаємо всіх мисливців відмовитися від використання на полюванні мисливських собак для уникнення розповсюдження збудника чуми. А первинні  мисливські колективи  повинні провести роз’яснювальну роботу та визначити місця для встановлення  кормових столів звірів, забезпечити їх функціонування з метою зменшення міграції дикого кабана.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Районна газета “Зоря Надгориння”, випуск № 43 (11117) від 27 жовтня 2016

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Ви можете поширити цю новину:
 

No comments yet.

ADD YOUR COMMENT:
reset all fields

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina