Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

Серед нагороджених – найкращі працівники

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Жителі Ізяслава відзначали потрійне свято: день Конституції України, День молоді та День міста. Торжества розпочалися зі святкової ходи від міської ради до стадіону, що біля палацу Сангушків. Її очолив верхи на коні «князь Ізяслав», образ якого втілив Анатолій Більовський. Його супроводжували вершники-козаки з Державним прапором України та прапором міста. На майданчику, де відбувалися урочистості з нагоди 919 – ої річниці Ізяслава, з вітальними словами та найкращими побажаннями з нагоди свят звернулися керівники району та запрошені гості міста – консул Генерального консульства Республіки Польща у Вінниці Сильвестр Руди, гості з Польщі та депутат Хмельницької обласної ради Павло Павлюк.
Протягом урочистостей були нагороджені грамотами Ізяславської міської ради найкращі працівники трудових колективів міста. Зокрема, за сумлінну багаторічну працю, відданість справі, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди 919 – ої річниці міста був відзначений директор ДП «Ізяславське лісове господарство» Хмельницького ОУЛМГ Курельчук Петро Іванович. Нагородили й кращих працівників підприємства – диспетчера Потапову Тетяну Василівну, водія Грицюка Михайла Володимировича та навальника-штабелювальника деревини нижнього складу Музичука Андрія Олександровича.
Потім відбувся концерт за участю юних артистів дошкільних закладів міста, хореографічних колективів та солістів Ізяславської дитячої школи мистецтв. Для шанувальників спорту було організовано змагання з армрестлінгу, естафети, перетягування канату та інше.
Під час святкування Дня міста волонтери Ізяслава провели благодійний ярмарок зі збору коштів для надання допомоги українським військовим, які захищають територіальну цілісність та суверенітет України на сході, в зоні проведення антитерористичної операції. Свій внесок зробили й лісівники.

Адміністрація ДП “Ізяславський лісгосп”

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ви можете поширити цю новину:
 

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina