Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

Рятувальники Ізяславщини проводять перевірки лісокористувачів

Фахівці ДСНС звернули увагу на стан лісових пожежних станцій, оглянули  техніку, пожежне та спеціальне обладнання. На підприємстві є 4 пожежні автомобілі та 2 одиниці техніки, що пристосовані для підвозу та гасіння лісових пожеж. Для нагляду за пожежною ситуацією в лісових масивах підприємства створено мережу  пожежно-спостережних пунктів, які забезпечені засобами зв’язку та нагляду за лісовими масивами. Всього обладнано 10 пожежно-спостережних пунктів,  в тому числі 4 спостережні вежі, 3 з яких обладнанні системами відеоспостереження за лісом.

Усі лісництва підприємства забезпечені мотопомпами для швидкого реагування на ймовірні лісові пожежі. У Михельському та Плужнянському лісництвах встановлені цистерни ємкістю 30 м3 для забору води.  Ведуться роботи зі створення мінералізованих смуг та постійно забезпечується догляд за ними.  В першому кварталі поточного року створено мінералізовані смуги протяжністю  50 км, а на відстані 49 км проведено догляди вздовж доріг та полів.

Перевірка засвідчила, що на території ДП «Ізяславський лісгосп» уся  техніка підтримується у належному стані; щороку оновлюється склад протипожежного інвентаря, умови та місце збереження яких відповідають вставленим вимогам. Тож за результатами перевірки підприємство готове протистояти пожежам в екосистемах.

Ви можете поширити цю новину:
 

No comments yet.

ADD YOUR COMMENT:
reset all fields

Статті/сторінки

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina