Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук

РОБОТИ ЗІ СЕРТИФІКАЦІЇ В РОЗПАЛІ

ДП «Ізяславський лісгосп» розпочав роботу з отримання сертифікату з ведення лісового господарства  та  походження деревини. Процедура   здійснюватиметься в кілька етапів. Слід зазначити, що сертифікат видається терміном на 5 років. Після закінчення його дії  поновлюють сертифікаційний контракт шляхом проведення  сертифікаційної перевірки. Крім того, відбуватимуться щорічні планові наглядові  та за потребою позапланові перевірки.

Оцінку діяльності підприємства  буде здійснювати  компанія «NEPCon». Нещодавно представники аудиторської компанії   провели попередній аудит, в процесі якого  зібрали інформацію з основних показників лісогосподарської діяльності від посадки лісу до заготівлі деревини,  оцінили стан охорони праці.

Для оцінки лісових  насаджень, створених лісових культур та місць заготівлі деревини аудитори й представники лісової охорони підприємства об»їздили  лісові масиви. В процесі попереднього аудиту діяльності підприємства  виявлено незначні недоліки у веденні лісового господарства, які для отримання сертифікату потрібно усунути до початку основного аудиту, який відбудеться в листопаді цього року.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.