Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

Проти браконьєрів – усією громадою

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Одна з найболючіших проблем, яка стоїть перед мисливським господарством, –  браконьєрство. Раніше навіть серед браконьєрів була певна етика, наприклад, навесні, з березня, їх ніколи не було в лісових угіддях. Теперішні хапуги оснащені приладами нічного бачення, автотранспортом. До речі, займаються браконьєрством далеко не бідні громадяни. Їх можна зустріти в будь-яку пору року і стріляють вони в будь-якого звіра, незважаючи на стать, вік чи період розмноження.

ДП «Ізяславський лісгосп» приділяє велику увагу охороні мисливських угідь. Для цього  спрямовуються значні кошти.  Спільно з працівниками Ізяславського відділення поліції Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області проводяться рейди з охорони мисливських угідь. В 2016 році  виявлено  33 випадки порушень правил полювання. На порушників  складено протоколи і ними сплачено штрафів  4500 грн.

Закликаємо членів первинних колективів мисливців УТМР боротися з порушниками правил полювання. Тільки спільними зусиллями можна досягти результатів.

Адміністрація ДП “Ізяславський лісгосп”

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Ви можете поширити цю новину:
 

No comments yet.

ADD YOUR COMMENT:
reset all fields

Статті/сторінки

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina