Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

Звітно-виборна профспілкова конференція

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

18 березня 2016 р у ДП «Ізяславський лісгосп» відбулись профспілкова та п’ята звітно-виборна конференції, на яких були присутні представники всіх підрозділів. В роботі конференції взяли участь начальник управління В.М. Лісовий, голова обкому галузевої профспілки Т.А.Ковальчук, директор лісгоспу П.І.Курельчук, голова первинної профспілкової організації В.І. Кравчук.

В ході конференції було підбито підсумки роботи за 2015 р, прозвітовано про діяльність проспілкового комітету за звітний 2011-2015 рр період, переобрано голову профспілкового комітету та затверджено колективний договір на 2016 р.

З доповіддю про діяльність підприємства виступив директор лісгоспу П.І.Курельчук. Протягом 2015 року було створено  179 га лісових культур при плані 124 га, на площі 18 га було проведено роботи по сприянню природному поновленню. Рубки формування та оздоровляння лісів було проведено на площі 962 га, де було заготовлено близько 40 тис м куб ліквідної деревини. Від рубок головного користування було отримано  більше 50 тис м куб ліквідної деревини. За 2015  рік всього було реалізовано  83,4 тис куб м. на суму 69096 тис грн.. На експорт було реалізовано 34,7 тис м куб. , на внутрішній ринок – 48,7 тис м. куб. ліквідної деревини.Шляхом переробки деревини було отримано 2344 м. куб пиломатеріалів.  Реалізація продуктів переробки за минулий рік становить 1944 куб м, на суму 6218 тис  грн. На протязі року було сплачено 19694 тис. грн. податків та обов’язкових платежів до місцевого та державного бюджету Загалом виробнича програма за 2015 рік була виконана в повному обсязі.

Колектив ДП «Ізяславський лісгосп» є чисельно найбільшим серед підприємств лісової галузі області. На сьогодні на підприємстві працює 270 штатних працівників, крім того щороку виконують роботи за цивільно-правовими договорами ще близько 30 чол.

Завдяки злагодженій та сумлінній роботі працівників всіх підрозділів протягом  року було виконано та значно перевиконано виробничу програму по лісогосподарській діяльності, що дало можливість вчасно сплачувати внески до бюджету, виплачувати заробітну плату та виплачувати премії.

Про діяльність профспілкової організації за 2011-2015 рр прозвітував голова профкому В.І.Кравчук. Він зазначив, що протягом звітного періоду основна робота профкому була спрямована на зміцнення трудової дисципліни, підвищення продуктивності праці та техніки безпеки, соціально-побутових питань та оздоровленню працівників та їх сімей, працівники забезпечувались спецодягом та спецвзуттям, їм надавались пільги передбачені колективним договором.

З проектом колективного договору на 2016 р ознайомила всіх присутніх головний економіст підприємства Л.А.Ліщук.  Вона зазначила, що зберігаються всі пільги що діяли протягом 2015 року, збільшуються виплати та одноразові заохочення з нагоди ювілейних дат, зберігається матеріальна допомога на оздоровлення, зберігається доплата на харчування працівникам підприємства та інші виплати. Також планується організовувати відпочинок та оздоровлення працівників та їх дітей, при необхідності проводити закупівлю  путівок на санаторно-курортне лікування.

Також виступили начальник управління В.М.Лісовий  та голова обкому галузевої профспілки Т.А.Ковальчук.

В обговоренні звітів взяли участь  представники всіх підрозділів, звітуючи про покращення умов праці та наголошуючи на основних проблемах. Загалом роботу профкому оцінено задовільною, а  колективний договір виконаним.

 За підсумками зборів колективний договір на 2016 р затверджено, головою на наступний звітно-виборчий період переобрано В.І.Кравчука.

Адміністрація ДП “Ізяславський лісгосп”

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

DSC_0038 DSC_0039 DSC_0040

Ви можете поширити цю новину:
 

No comments yet.

ADD YOUR COMMENT:
reset all fields

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina