Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

ПОДАРУНОК ДО СВЯТА

Процедура отримання Сертифікату розпочалась у вересні  минулого року з підписання договору з аудиторською компанією «NEPCon».  Саме цією компанією було проведено попередній  та основний аудит  діяльності  підприємства. Здійснювалась оцінка відповідності системи ведення лісового господарства підприємства низці екологічних, економічних і соціальних вимог. Оцінювався повний комплекс лісогосподарських робіт, заходів і управлінських рішень від садіння лісу і до заготівлі деревини. За період попередньої оцінки аудиторами була зібрана інформація з основних показників лісогосподарської діяльності, оцінювався стан охорони праці на підприємстві.

У листопаді представники аудиторської компанії «NEPCon» провели основний аудит діяльності підприємства. Під час робочих поїздок по лісових масивах наочно оцінено стан лісових культур, рубок головного користування та рубок формування й оздоровлення лісів, будівництво лісових доріг, забезпеченість засобами індивідуального захисту працівників лісозаготівельних бригад.

Були виявлені незначні недоліки у веденні лісового господарства, які   усунули у визначені терміни.

На основі звіту аудиторської компанії «NEPCon»  прийнято рішення про видачу сертифікату. Сертифікат виданий терміном  на  5 років, діє з 19.12.2017 р. по 18.12.2022 р.

Код сертифікату  – FM/COC-030015

Ліцензійний номер – FSC-C137450

Ви можете поширити цю новину:
 

Статті/сторінки

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina