Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

Розпочинається реалізація новорічних ялинок

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Наближаються улюблені,  як для  малечі так і для дорослих, новорічні та різдвяні свята і кожен  вже  розпочинає по-трошки готуватися до них. Коли всі знаходяться в очікуванні див та казки,  на сторожі стоять працівники ДП «Ізяславський лісгосп», адже саме в цей період активізується незаконна заготівля та  реалізація новорічних ялинок.  З метою забезпечення охорони хвойних насаджень та запобіганню їх незаконному вирубуванню у передноворічний період на підприємстві створено рейдові бригади для патрулювання лісових масивів.  При виявленні порушень винних осіб буде притягнуто до відповідальності.  Згідно Постанови Кабінету міністрів України № 665 від 23 липня 2008 р  за кожне зрубане деревце у грудні – січні розмір шкоди збільшуються втричі і становитиме мінімум 247,89 грн. ( для дерев діаметром  біля кореневої шийки до 10 см). Чим більше деревце – тим більший штраф потрібно буде заплатити.

З метою забезпечення населення головним атрибутом новорічно-різдвяних свят лісівники щороку створюють плантації новорічних ялинок, де в передноворічний період проводиться заготівля новорічних ялинок.  Також можлива заготівля під час рубок оздоровлення і формування лісів.

Починаючи з 19 грудня 2015 р кожен зможе придбати собі для прикрашання оселі  ялинку (сосну) на торгівельному майданчику на центральній площі м. Ізяслава та  м. Білогір’я.  Вартість новорічних дерев складатиме при висоті до 1 м – 48 грн.,  1,1 – 1,5 м – 66 грн., 1,6  – 2,0 м – 78 грн., 2,1 – 2,5 м – 96 грн., 2,6-3,5 м – 120 грн., 3,6- 5,0м – 150 грн. Також нагадуємо, що на  кожному деревці  має бути прикріплена пластмасова бирки з нанесеним штрих-кодом та номером або спеціальна самоклейна етикетка зі штрих-кодом, що є підтвердженням легальності заготівлі новорічної ялинки та вказує на правомірність її реалізації. Перевірити походження ялинки можна безкоштовно на сайті підприємства оператора http://www.ukrforest.com/check  ввівши номер, що зазначений на бирці чи самоклейній етикетці.

Будь-яку інформацію щодо придбання новорічних ялинок можна отримати за телефоном  гарячої лінії 03852-4-20-49. Також по цьому номеру можна повідомити про виявлені Вами порушення  щодо незаконної заготівлі та реалізації новорічних ялинок.

Шановні Ізяславчани! Вітаємо Вас з наступаючими святами Нового Року та Різдва Христового. Нехай у Ваших домівках панує тепло, затишок, радість та щастя, щоб у кожного здійснилися найзаповітніші мрії  та задуми. Веселих новорічних свят!

Ви можете поширити цю новину:
 

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina