Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

Новорічні свята наближаються

…………………………………………………………………………………………………………………………………….

Зовсім небагато часу залишається до настання новорічних свят і лісівники ДП « Ізяславське лісове господарство» пропонують придбати жителям Ізяславщини новорічні ялинки та сосни, вирощені для цього на спеціальних новорічних плантаціях по лісництвах нашого підприємства під час проведення ярмарків, що будуть тривати в м.Ізяславі              з 20 грудня по 31 грудня.

Цього року лісівники планують повністю забезпечити потреби жителів міста та району у новорічних ялинках.

Цьогоріч Ізяславчани зможуть придбати лісові красуні на площі біля Ізяславської районної Ради , та  на вході в міський ринок з боку ощадбанку України , а також в лісництвах нашого підприємства. .

 Середня ціна новорічної ялинки у 2014 р. висотою до 1,25 метра – 48 грн.

Висотою від 1,3 м до 2,0 м. – 66 грн. Від 2,1 м до 2.5 м – 78 грн.

Висотою від 2,6 м до 3,0 м – 96 грн., Від 3,1 м до 4,0 м – 120 грн.

Незалежно від місця, де купуватимуться ялинки, необхідно звертати увагу на присутність спеціального чіпу з номером, адже саме це – ознака легальності заготовленого деревця та гарантія того, що покупець не буде оштрафований. Реалізація ялинок з використанням електронного обліку деревини знижує рівень браконьєрського вирубування та унеможливлює потрапляння до осель громадян ялинок з радіаційної Чорнобильської зони. Чіп містить спеціальний штрих-код, який зафіксовано в єдиному державному реєстрі. Увівши цей код на сайті www.ukrlis.info, можна отримати всю інформацію про походження дерева: місце, де його вирощено, назву лісгоспу та лісництва, яке його відпустило. Цю ж інформацію можна отримати за допомогою свого телефону: достатньо написати серію та номер чіпа придбаної ялинки і відправити повідомлення на короткий номер 4443, вартість якого – 1 гривня. Зняти чіп без пошкодження неможливо. До того ж, будь-який працівник міліції або інших правоохоронних органів зможе легко перевірити законність придбання хвойних красунь з лісових плантацій.

Спільно з працівниками МВС та екологічної інспекції, лісівники здійснюють цілодобові рейди у хвойних масивах, створені тимчасові пости на дорогах, в населених пунктах для перевірки документів на право перевезення та продажу ялинок.

Законно придбати ялинку дешевше, ніж добути її, самовільно зрубавши у лісі: браконьєри будуть змушені заплатити за нанесену шкоду, розмір якої залежить від діаметра зрубаного деревця, а також адміністративний штраф у розмірі 85-170 гривень.

Крім цього, на базі ДП « Ізяславське лісове господарство» у передноворічний період діють телефони «гарячої лінії» (03852) 4-20-90, 4-20-96 за яким можна повідомити про випадок незаконної рубки хвойних дерев, а також дізнатися деталі щодо придбання новорічних ялинок.

 Адміністрація ДП “Ізяславський лісгосп”

…………………………………………………………………………………………………………………………………….

Районна газета “Зоря Надгориння” (випуск  №53 (11019) від 11 грудня 2014 року)

…………………………………………………………………………………………………………………………………… 

Ви можете поширити цю новину:
 

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina