Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

НАУКОВЦІ ПРОВЕЛИ АНКЕТУВАННЯ В ІЗЯСЛАВСЬКОМУ ЛІСГОСПІ

Фахівці вузу оцінювали знання лісівників з епідеміології, основних клінічних проявів та профілактики лайм-бореліозу та проведення клінічних і лабораторних досліджень на наявність збудника цієї інфекції.

Дослідження ведуться за рахунок держбюджету в рамках науково-дослідної роботи «Вивчення епідеміології, патогенезу і клініки лайм-бореліозу в ендемічних регіонах України та вдосконалення його діагностики, терапії, реабілітаційних заходів і профілактики».

Усі обстежені відповіли на питання анкети, в якій вказали: місця та кількість укусів кліщів, їх способи видалення, проведення обстеження кліщів на наявність збудників лайм-бореліозу, скарги після укусів кліщів, застосування репелентів при вході в лісову зону, огляд шкірних покривів після виходу із неї. Працівники лісового господарства також продемонстрували  власні знання щодо лайм-бореліозу та вказали на необхідність отримання поглибленої інформації щодо профілактики й клінічних ознак даної інфекції.

Всього було проведено анкетування 100 працівників ДП «Ізяславський лісгосп».

Паралельно з анкетуванням відбувся забір крові для лабораторних досліджень на наявність збудника лайм-бореліозу у працівників лісгоспу.

Ви можете поширити цю новину:
 

Статті/сторінки

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina