Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

Проаналізували підсумки господарської діяльності

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Днями у ДП «Ізяславський лісгосп» відбулась виробнича нарада. Головним питанням стало підбиття підсумків господарської діяльності за 2015 рік та план роботи на 2016 рік.

В цілому виробнича програма 2015 року  виконана в повному обсязі. На протязі звітного періоду створено  179 га лісових культур ( план – 124 га), з них 110 га шляхом посадки сіянців головних лісоутворюючих порід, а 69 га – шляхом посіву насіння.  На площі 18 га було проведено роботи по сприянню природному поновленню.

Рубки формування та оздоровляння лісів було проведено на площі 962 га, де було заготовлено близько 40 тис м куб ліквідної деревини.

Від рубок головного користування було отримано  більше 50 тис м куб ліквідної деревини.

За 2015  рік всього було реалізовано  83,4 тис куб м. на суму 69096 тис грн.. На експорт було реалізовано 34,7 тис м куб. , на внутрішній ринок – 48,7 тис м. куб. ліквідної деревини.

Шляхом переробки деревини було отримано 2344 м. куб пиломатеріалів.  Реалізація продуктів переробки за минулий рік становить 1944 куб м, на суму 6218 тис  грн.

На протязі року було сплачено 19694 тис грн податків та обов’язкових платежів до місцевого та державного бюджету

Завдяки злагодженій та сумлінній роботі працівників всіх підрозділів протягом  року було виконано та значно перевиконано виробничу програму по лісогосподарській діяльності, що дало можливість вчасно сплачувати внески до бюджету, виплачувати заробітну плату та задля заохочення  при наявності коштів  виплачувати премії.

В ході наради також було обговорено проблемні питання електронного обліку деревини, поєднання його з бухгалтерським обліком та впровадження електронної системи закупівель.

В кінці своєї доповіді керівник підприємства подякував за плідну роботу, що дозволила досягти високих показників, та побажав успіхів в роботі новому звітному році.

Адміністрація ДП “Ізяславський лісгосп”

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

 

Ви можете поширити цю новину:
 

No comments yet.

ADD YOUR COMMENT:
reset all fields

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina