Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

Майбутнє лісу в твоїх руках!

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

10.04.2014

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Щороку у Міжнародний день лісу , що відзначається 21 березня, стартує всеукраїнська акція «Майбутнє лісу в твоїх руках!». Метою даної акції є не тільки теоретично, а й  практично ознайомити підростаюче покоління з процесом створення, вирощування лісів, також навчить шанобливому ставленню до природи та  цінити тяжку працю лісівників

 В рамках цієї акції планується залучити  до створення нових лісів, благоустрою території, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ.

В зв’язку з ранньою весною, цього року посадка лісу почалась на кілька тижнів раніше. І лісівники, не гаячи дорогоцінного часу, взялися за відновлення лісу на зрубах  та створення нових насаджень, тим самим збільшуючи площу зайнятої лісом території.

ДП «Ізяславський лісгосп» в 2014 році планує створити насадження на площі 110 га.  На площі 15 га планується природне поновлення. Створюватимуться лісові культури посівом насіння лісоутворюючих порід (сосна, дуб звичайний) та садінням саджанців ручну за допомогою меча Колесова. На сьогодні вже створено лісові культури на плоші 95 га.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

01 квітня 2014 року було створено 3,0 га насадження  в Михельському лісництві, де крім лісівників приймали участь учні 9 класу Радошівського НВК. Перед посадкою лісничий  Мартинов І.Д. ознайомив учнів з лісівничими аспектами  та особливостями створення лісів, а також провів інструктаж та показав як за допомогою меча Колосова  висаджувати саджанці дуба.  Школярі  охоче допомагали лісівникам – хлопці вправно  орудували мечами Колесова, а дівчата  підносили садивний матеріал та садили саджанці. Оскільки працювалось дружно і весело до 13 години в

же було виконано роботу, після чого в лісі було організовано пікнік. Учні були сповнені приємних емоцій, що допомогли у збільшенні площі зелених насаджень.

Також в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках!» проводиться конкурс дитячої творчості на кращий малюнок серед учнів 1-4 класів та на найкращий твір серед учнів 5-8 класів на тему “Людина і ліс”. Переможці конкурсу будуть  нагороджені цінними подарунками та грошовими преміями.

В школах спеціалістами ДП «Ізяславський лісгосп» проводяться лекції, на яких розповідають про значення лісу в житті кожної людини та планети в цілому, ознайомлюють  з правилами поведінки в лісі, правилами пожежної безпеки.

В рамках акції підприємством буде проведено прибирання місць масового відпочинку населення, будуть проведені роботи з благоустрою та упорядкування території структурних підрозділів та підприємства в цілому.

Шановні Ізяславчани! Беріть активну участь в акції – допоможіть зробити наше місто кращим, чистішим та зеленішим!

Адміністрація ДП «Ізяславський лісгосп»

 ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………… ….

Районна газета “Зоря Надгориння”. №15 (10981) від 10 квітня 2014 року

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Ви можете поширити цю новину:
 

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina