Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

САДЯТЬ ЛІС, ПРИБИРАЮТЬ БЕРЕГИ РІЧОК

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Щороку  21 березня в Міжнародний день лісу під егідою Державного агентства лісових ресурсів  розпочинається всеукраїнська акція «Майбутнє лісу в твоїх руках». Вона триватиме до Дня довкілля  (16 квітня ). Головною метою акції  є виховання в підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості населення в збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, ознайомлення й надання можливості учнівській молоді та усім бажаючим долучитися до акції та краще зрозуміти діяльність працівників лісової галузі.

Ізяславські лісівники не тільки беруть активну участь в акції, а й проводять низку справ на території району. Головний захід  акції  –  проведення робіт з лісовідновлення та лісорозведення. Протягом весняного періоду ДП «Ізяславський лісгосп» планує створити 156 га лісових культур на місці рубок головного користування, а також після проведення суцільно-санітарних рубок та після ліквідації наслідків пожежі. До посадки  залучають учнівську молодь, в тому числі учнів шкільних лісництв,  працівників громадських організацій, органів місцевої влади,  а також представників засобів масової інформації.

У рамках акції за участі  представників відділу освіти молоді та спорту серед учнів  молодших та середніх класів шкіл району буде проводитись конкурс на кращий твір  та кращий малюнок на тему «Людина і ліс». По закінченні акції на районному рівні  визначать переможців конкурсу та  нагородять подарунками й цінними призами. Кращі роботи будуть направленні в обласне управління для участі в  другому етапі конкурсу.

Протягом акції представники ДП «Ізяславський лісгосп» в закладах освіти району  проведуть тематичні зустрічі,  бесіди, спрямовані на розширення еколого-лісівничих знань, охорону та захист лісів . З метою висвітлення діяльності підприємства та кращого розуміння підростаючого покоління специфіки роботи лісової галузі також організовуватимуться екскурсії до лісу, лісництв та інших підрозділів підприємства.

Крім того, лісівники не стоять осторонь проблеми збереження чистоти навколишнього середовища та активно беруть участь у щорічній акції «За чисте довкілля», яка розпочалась 17 березня та триватиме до 1 травня. Головне  її завданням  – забезпечити чистоту і порядок у населених пунктах та  на прилеглих територіях, тим самим покращити екологічний стан. В рамках акції крім прибирання території підприємства, його підрозділів та прилеглих до них території лісівниками з залученням учнівської молоді  планується ліквідувати несанкціоновані сміттєзвалища, очистити від сміття  береги  водойм, упорядкувати пам»ятники та меморіали,місця почесних поховань, що розташовуються на території держлісфонду. Також підприємство братиме активну участь в благоустрої території міста та за можливістю забезпечуватиме посадковим матеріалом.

Для отримання будь-якої інформації щодо проведення акцій та при виявленні бажання долучитись до створення лісових насаджень, телефонуйте за номером гарячої лінії (03852)4-20-49.

Прес-служба  ДП “Ізяславський лісгосп”

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Ви можете поширити цю новину:
 

No comments yet.

ADD YOUR COMMENT:
reset all fields

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina