Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

Лісовим пожежам – надійний заслін

   Для локалізації й оперативної боротьби з лісовими пожежами    підприємство має 4 пожежні автомобілі та 2 одиниці техніки, пристосовані для підвозу та гасіння лісових пожеж. Усі лісництва  забезпечені мотопомпами. У Михельському та Плужнянському лісництвах встановлені цистерни ємністю 30 м3 для забору води. Постійно проводиться догляд  за технікою, обладнанням, пожежними пунктами. Щороку оновлюється склад протипожежного інвентаря.

Для нагляду за пожежною ситуацією в лісових масивах створена мережа з 10 пожежно-спостережних пунктів, у тому числі  діють 4 спостережні вежі, 3 з яких обладнанні системами відеоспостереження за лісом. Також здійснюються рейди та патрулювання  в лісових масивах працівниками лісової охорони з метою своєчасного виявлення пожеж, порушників правил пожежної безпеки та притягнення їх до відповідальності. З початку року проведено 45 рейдів, не  виявлено жодного випадку лісових пожеж.

Для запобігання пожежам  створюють мінералізовані смуги та протипожежні розриви,  постійно забезпечується догляд за ними.  За 5 місяців поточного року створено мінералізовані смуги протяжністю 76 км, на відстані 89 км проведено догляди вздовж доріг та полів

Крім того, працівники лісової охорони постійно  проходять практичні та теоретичні навчання з питань пожежної безпеки , проводяться протипожежні інструктажі.

Враховуючи, що основною причиною загорянь у лісі є антропогенний фактор, лісівники активно ведуть роз’яснювальну роботу серед населення на пожежну тематику. Уздовж доріг та місць відпочинку встановлено бігборди, аншлаги, інформаційні стенди. У місцях масового відпочинку населення розповсюджуються листівки та пам’ятки на протипожежну тематику,  працівники лісової галузі читають лекції в школах. В районних та обласних засобах масової інформації постійно висвітлюється інформація про небезпеку лісових загорянь та правила поведінки у лісі.

Ви можете поширити цю новину:
 

No comments yet.

ADD YOUR COMMENT:
reset all fields

Статті/сторінки

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina