Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

Лісівники закликають не зволікати з придбанням дров

У залежності від теплотворної здатності дрова бувають трьох типів. Тверда група – дуб, береза, ясен, клен. Вони при спалюванні виділяють більше теплової енергії. До другої групи належать шпилькові дерева (сосна, ялина) та вільха. Найменшу теплотворну здатність мають м’яколистяні породи – осика, липа, верба, тополя. Зрозуміло, що найбільше користуються попитом дрова з твердолистяних порід.

За дев’ять місяців поточного року підприємство поставило закладам соціальної сфери та населенню  близько 4 тисяч кубометрів дров паливних, а за вересень їх реалізовано майже тисячу кубометрів.

Хто ще не встиг подбати про паливо для господарства, може зробити це і зараз. Візит у контору лісгоспу і заява про придбання – перше, що для цього треба. Дров’яна продукція може бути видана з верхнього складу, тобто прямо з лісу, або з нижнього складу, щоправда вартість в останньому місці навантаження є дещо вищою за рахунок перевезення продукції з верхнього складу. Слід враховувати також те, що лісгосп транспортні послуги не надає, тому шукати транспортний засіб і оплачувати доставку треба окремо.

Детальну інформацію щодо придбання, вартості та місць навантаження дров паливних можна отримати за  телефоном (03852) 4 -16 -93 у відділі реалізації підприємства. Також інформація розміщена та постійно оновлюється у засобах масової інформації (місцеві газети, сайти лісгоспів, оголошення у громадських місцях).

Ви можете поширити цю новину:
 

No comments yet.

ADD YOUR COMMENT:
reset all fields

Статті/сторінки

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina