Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

Лісівники провели екскурсію школярам

   Ознайомитися з  діяльністю  ДП «Ізяславський лісгосп» завітали вихованці табору «Світанок», сформованому на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. №2, ліцей» ім. О. Кушнірука. Проводили екскурсію гостям головний лісничий В.П. Зайчук та інженер з лісових культур І.І. Мартинов. Учні  зі своїми керівниками відвідали декоративний розсадник і теплицю, де ю ознайомилися зі  способами розмноження рослин, особливостями вирощування декоративних та основних лісотвірних  порід, асортиментом декоративного посадкового матеріалу та породами, що використовуються для відновлення лісових насаджень нашого регіону. Головний лісівничий підприємства розповів, що основним методом розмноження декоративних рослин є живцювання, оскільки при насіннєвому розмноженні не передаються основні видові декоративні ознаки,  ознайомив з агротехнічними особливостями живцювання декоративних рослин. Школярі оглянули дільницю  вирощування садивного матеріалу деревних та чагарникових  порід, де мали змогу  побачити сходи насіння хвойних порід,  дворічні сіянці ялини звичайної та як працює автоматична  система зрошення. Також лісівники показали гостям дільницю з переробки шишок хвойних порід та розповіли про особливості заготівлі, зберігання й передпосівної обробки насіння хвойних порід.

Окрім того в автогаражі  учні ознайомилися   з пожежною технікою  підприємства. Під час її огляду  школярам  нагадали  правила пожежної безпеки в лісі.

На завершення гості отримали від лісівників значки «Майбутнє лісу в твоїх руках», щоб підростаюче покоління  пам’ятало, що потрібно шанобливо ставитись до природи та берегти зелені насадження.

Ви можете поширити цю новину:
 

No comments yet.

ADD YOUR COMMENT:
reset all fields

Статті/сторінки

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina