Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

Ізяславський лісгосп взяв активну участь у святкуванні Дня міста

З нагоди святкування Дня  міста в Ізяславі відбулися численні масові заходи, участь у яких взяли й працівники ДП «Ізяславський лісгосп». Крім представників місцевої влади, громадськості до участі в торжествах долучилася делегація членів громадської організації шанувальників 5-го полку уланів заславських із польського міста Остроленка. До речі, для польських гостей директор ДП «Ізяславський лісгосп» П.І. Курельчук  провів оглядову екскурсію підприємством.

Щодо самого святкування, то воно розпочалося з урочистої ходи від приміщення Ізяславської міської ради вулицями Незалежності, Грушевського та Шевченка до Співочого поля, де і відбулося масштабне концертно-розважальне мистецьке шоу, присвячене Дню міста. Під час ходи представниками влади міста Ізяслав, Ізяславського району, польської делегації було покладено квіти до меморіалу воїнів-визволителів у Парку Слави та до меморіалу жертвам голодомрів і політичних репресій.

Традиційно під час урочистостей адміністрацією міста відзначаються громадські активісти, кращі працівники установ, підприємств та організацій  Щороку отримують відзнаки і працівники ДП «Ізяславський лісгосп». За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня міста відзначені грамотами Ізяславської міської ради працівники підприємства –  верстатник цеху переробки деревини О.В. Кирилюк, майстер цеху переробки деревини Л.О. Кирилюк, лісничий Лютарського лісництва О.М. Ковбель, водій  М.В. Грицюк.

Ви можете поширити цю новину:
 

No comments yet.

ADD YOUR COMMENT:
reset all fields

Статті/сторінки

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina