Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

 Ізяславські рятувальники провели перевірку лісокористувачів

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

09 липня рятувальники спільно з лісокористувачами провели рейдові перевірки лісових господарств, що функціонують на території Ізяславського району. Особлива увага перевіряючих була зосереджена на ДП «Ізяславський держлісгосп». Подібні перевірки проводяться щорічно, а особливо у цей пожежонебезпечний період, адже саме в цей час температура повітря підвищується, що збільшує небезпеку загорянь у лісових масивах.

Спекотна погода у поєднанні з людською недбалістю – чи не найбільша небезпека для «зелених легенів планети». Тому для того, щоб оперативно та ефективно ліквідовувати ймовірні загоряння у лісових масивах, відповідні служби повинні бути у всеозброєнні.

Під час перевірок перш за все звертається увага на готовність лісових пожежних станцій. Загалом усі лісогосподарські підприємства активно ведуть підготовку до пожежонебезпечного періоду. Тому рятувальники перевірили техніку, пожежне та спеціальне обладнання, що повинно бути в наявності подібних установ. Звичайно, були виявлені окремі недоліки, більшість з яких усунуто в процесі перевірки. Запорука успішної ліквідації будь-якого загоряння в лісових масивах – плідна співпраця між лісокористувачами та рятувальниками. У перевіреної сторони є усі засоби та можливості для такої співпраці. Тому можна позитивно оцінити готовність усіх перевірених лісових господарств області до пожежонебезпечного періоду.

Так, на території ДП «Ізяславський держлісгосп» помітно, що уся наявна техніка підтримується у належному стані. За словами головного лісничого вищезазначеного підприємства Віталія Зайчука на лісовій станції є два пожежних автомобілі ГАЗ-66, а також автомобіль підвищеної прохідності  3ІЛ 131. Кожного року підприємство оновлює склад протипожежного інвентарю. Умови та місце їхнього збереження відповідають поставленим вимогам. Усі лісництва забезпечені мотопомпами для швидкого реагування на лісові пожежі. Проведені роботи зі створення мінералізованих смуг, а також забезпечено догляд за ними вздовж доріг та полів.

Проведені перевірки на готовність лісових господарств району до пожежонебезпечного періоду довели, що у разі ймовірних загорянь в екосистемах, у лісгоспах є усі засоби та можливості для своєчасного порятунку «зелених легенів» планети від вогню.

За матеріалами Ізяславського РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

lis 10 07 lis1 10 07

Ви можете поширити цю новину:
 

No comments yet.

ADD YOUR COMMENT:
reset all fields

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina