Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

І для краси, і для комфорту

Зовнішній вигляд контори лісгоспу – візитна картка підприємства. Це розуміють і про це дбають в ДП “Ізяславський лісгосп”.

Нещодавно закінчено роботи з благоустрою території перед головною адмінбудівлею. Перш за все – встановили  нову загорожу. Очистивши територію від старих елементів озеленення та висаджених рослин, спланували нову мережу доріжок, які вимощені кольоровою бруківкою. У вільних від твердого покриття зонах  заклали композиції з хвойних та декоративно-листяних видів з використанням  інших декоративних елементів.

Тепер тут зростають самшит вічнозелений, різні види ялівців, туй, барбарис оттавський, бирючина декоративна, а найбільше милуватимуть око відвідувачів штамбові  та стрижені форми. Для  композицій використано різноманітний природний та декоруючий матеріал, такий як кора дерев, шишки сосни, а також різного кольору кам’яна крихта. Для комфортного перебування відвідувачів та працівників підприємства встановлено малі архітектурні форми (лавки, ліхтарі), а також оновлено існуючі альтанки біля магазину «Лісовичок», який розташовується поруч з  адмінбудівлею. Заключним акордом оновлення став висів газонної трави. Щоб утримувати в належному стані газон та декоративні рослини, зробили регульоване дощове та  крапельне зрошення.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу

Ви можете поширити цю новину:
 

No comments yet.

ADD YOUR COMMENT:
reset all fields

Статті/сторінки

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina