Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

Громадяни, дотримуйтесь  пожежної безпеки у лісі!

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Представниками лісового господарства Ізяславщини спільно з рятувальниками у період з 09 по 11 травня 2015 року були проведені рейди в місцях масового відпочинку людей у лісових масивах із метою протидії пожежам. Відпочиваючим вручені листівки та наголошено на елементарних правилах дотримання пожежної безпеки у лісах.

В зв’язку з настанням весняної  сухої погоди  в лісових масивах створюється висока пожежна небезпека, але мало хто знає , що 95-98% лісових пожеж які щорічно виникають у лісах України трапляються саме з вини населення.. Тому кожному , хто перебуває в лісі слід суворо дотримуватись правил пожежної безпеки. У пожежонебезпечний період забороняється розпалювати вогнища у хвойних молодняках , кидати на землю сірники , недопалки , що горять , заправляти паливні баки двигунів внутрішнього згорання під час його роботи . Суворо забороняється палити чи користуватися відкритим вогнем при заправці автомобіля .Також забороняється випалювати траву на галявинах, прогалинах , луках , проводити сільськогосподарські пали сухої трави на ділянках які безпосередньо примикають до лісу.

Лісові пожежі завдають великої шкоди народному господарству. Вогонь знищує все, що стоїть на його шляху : дерева і кущі , цінні лікарські рослини , будівлі і споруди лісового господарства. Крім того пошкоджені пожежами лісові масиви стають з часом зонами розповсюдження шкідливих комах і хвороб. Після пожежі втрачається захисні , водоохоронні та інші корисні властивості лісу , знищується корисна фауна. А для створення нових повноцінних лісових насаджень потрібно понад 80 років !

Шановні громадяни, під час відпочинку в лісі будьте особливо обережними під час поводження з вогнем!

 

Якщо виникла пожежа і ви не можете загасити її самотужки – якнайшвидше сповістіть тих, хто повинен цим займатися. Зателефонуйте в ДП «Ізяславський лісгосп» за тел. (03852)42079 або до служби порятунку за телефоном “101” і повідомте про місце пожежі. Давайте спільними зусиллями збережемо природу!

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Адміністрація ДП “Ізяславський лісгосп”

Ви можете поширити цю новину:
 

No comments yet.

ADD YOUR COMMENT:
reset all fields

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina