Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

У лісах Ізяславщини висока пожежна небезпека!

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

    У зв’язку з аномально жаркою та сухою погодою, в лісових насадженнях Ізяславського лісгоспу та інших лісокористувачів Ізяславського району спостерігається найвищий клас пожежної небезпеки. Найменше порушення правил пожежної безпеки в лісах може призвести до великого лиха.  Населення, яке відвідує  зелені насадження з метою відпочинку або збору ягід чорниці не дотримуються елементарних правил поведінки із вогнем у лісі. У зв’язку із цим виникають лісові пожежі. На території державного лісового фонду ДП «Ізяславське лісове господарство» з початку 2015 року зафіксовано шість випадків лісових пожеж загальною площею 1,8 га.

    Адміністрація Д П «Ізяславське лісове господарство» попереджає населення про обмеження відвідування ним лісових насаджень та в’їзду автотранспорту в пожежонебезпечний період, що  передбачене розпорядженням Хмельницької обласної адміністрації. Просимо Вас утриматись від  відвідування лісів у даний період, не розводити багаття та викидати недопалки і лісі. В даний час категорично забороняється спалювання рослинних залишків на полях, випалювання сухої трави на пасовищах та сінокосах, що може призвести до великої неконтрольованої пожежі, яка може призвести до займання жилих та господарських будівель , лісів та займання торфу.

     Д П «Ізяславське лісове господарство» також попереджає населення про часті випадки укусів відвідувачів лісу комахами, а саме кліщами та дикими осами, які дуже активізувались в аномально жарку погоду. Дуже активно себе поводять в даний час отруйні змії. Тому будьте акуратними та обережними.

      У разі виявлення лісової пожежі, просимо Вас повідомити Д П «Ізяславський лісгосп» за цілодобовим телефоном гарячої лінії 4-20-79 , або за телефоном 101.

      З метою попередження виникнення лісових пожеж просимо Вас бути обережними, розсудливими та свідомими громадянами та нашої Батьківщини.

Надіємось на співпрацю та взаєморозуміння.

З повагою до Вас адміністрація ДП « Ізяславське лісове господарство»

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Районна газета “Зоря Надгориння”, випуск № 33 (11054) від 13 серпня 2015 року

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Ви можете поширити цю новину:
 

No comments yet.

ADD YOUR COMMENT:
reset all fields

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina