Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

Галузева семінар-нарада з питань охорони праці

26-27 жовтня 2017 року на базі ДП «Ізяславський лісгосп» проходив Галузевий семінар- нарада з питань охорони праці.

До складу делегації входили представники Державного лісового агентства України, Центрального комітету профспілки працівників лісового господарства та лісової промисловості України, Державної служби України з питань праці, кореспондент журнала «Охорона праці і пожежна безпека», представники Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства, директори лісогосподарських підприємств, головні інженери та фахівці з охорони праці обласних управлінь,  підприємств лісового та мисливського господарства з більшості регіонів України. 

Учасники семінар- наради відвідали  гараж та ремонтні приміщення, які опалюються від сучасної котельні гаража. В котельні встановлено котел німецько-українського виготовлення марки KRIGER потужністю 500кВт, який працює на відходах лісопилення (тирса, кускові відходи). Всі оглядові ями гаража обладнанні освітленням напругою 12В., деревяними решітками, сходинками для аварійних виходів та упорами для фіксації ходової автомобіля.

 Позитивне враження на учасників семінара справило огляд побутової кімнати та сауни гаражу.

 Наступний  етап для ознайомлення – організація безпечних робіт на нижньому складі та цеху переробки деревини. Головний інженер підприємства М.Д. Макарук розповів присутнім про об’єми нижньоскладських робіт, технологію розкряжування деревини, розвантаження лісопродукції, штабелювання та відвантаження споживачам. Звернув увагу на двостороннє облаштування навантажувальної естакади вздовж вагонів, що забезпечує безпечне виконання робіт стропальниками на висоті. Учасники делегації ознайомились з побутовими приміщеннями нижнього складу та цеху переробки деревини, душовими кімнатами і кімнатою для сушіння спецодягу, які опалюються сучасним дровяним пиролізним котлом польського виробництва.

 В цеху переробки деревини учасники ознайомились з стрічкопильним обладнанням повздовжнього розпилу сортиментів на дошку та брус, роботою багатопильного верстата по переробці бруса на обрізний пиломатеріал, прирізним та торцювальним верстатами.

Цех забезпечений теплом, належним освітленням всіх робочих місць, працівники забезпеченні спецодягом та засобами захисту.

 Роботу котельні цеху переробки деревини прокоментував директор П.І. Курельчук, відзначивши надійність роботи напівавтоматичної системи, яка працює на тирсі і забезпечує як опалення виробничих приміщень, так і роботу двох сушильних камер об’ємом 25м³

     Основою успіху роботи стрічковопильного обладнання та якості продукції є підготовка стрічкових та круглих пил. Протягом останнього року було придбано сучасний верстат для заточки вузьких стрічкових пил в масляному середовищі, обладнано витяжною вентиляцією, рекунстрійовано освітлення робочого місця.

 Наступного дня делегація семінару-наради відвідали рубку головного користування в Михельському лісництві,  де роботи проводили працівники лісозаготівельної дільниці лісопункту. Учасники заходу мали можливість ознайомитися з технологією заготівлі лісопродукції,  побачити облаштований побутовий вагончик для захисту від впливу атмосферного середовища (дощу, снігу).

 Маршрут на лісосіку проходив по збудованій в 2017 році дільниці лісової автомобільної дороги, загальна довжина, якої становить 4 км 200м. Будівництво цієї дороги планується завершити до кінця 2017р.

Провідний інженер з охороні праці ,

Ю.М. Ярославський

  

Ви можете поширити цю новину:
 

Статті/сторінки

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina