Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

Фахівці ДП «Ізяславський лісгосп» долучаються до проведення Всеукраїнського тижня права – 2018

Відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року № 1149 «Про Всеукраїнський тиждень права» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2018 року №681-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права» Державним агентством лісових ресурсів України прийнято наказ № 968 від 16.11.2018, яким затверджено План заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права.
Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.
У 2018 році Всеукраїнський тиждень права передбачає проведення протягом 10-14 грудня ряду інформаційно–роз’яснювальних заходів (навчань, лекцій, бесід, виступів у засобах масової інформації, висвітлення у соціальних мережах тощо) з питань забезпечення додержання та поваги до прав і свобод людини й громадянина, запобігання їх порушенням з метою підняття рівня правової культури населення.
Протягом 10-14 грудня 2018 року заплановано участь посадових осіб ДП «Ізяславський лісгосп» у таких заходах:
1. Виступи у засобах масової інформації з питань реалізації і захисту прав людини, у тому числі учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок зазначеної операції.
2. Проведення з працівниками підприємства навчань, лекцій і бесід з працівниками з питань реалізації і захисту прав людини.
3. Висвітлення у ЗМІ та соцмережах питань проведення реформ у сфері лісового та мисливського господарства із зазначенням реальних результатів діяльності та змін у сфері забезпечення захисту прав людини.
4. Висвітлення у ЗМІ заходів з проведення Всеукраїнського тижня права.
Вищезазначені заходи будуть проведені з метою реалізації конституційних прав громадян щодо знання своїх прав та обов’язків та підвищення рівня правової інформованості населення з питань прав людини.

Ви можете поширити цю новину:
 

No comments yet.

ADD YOUR COMMENT:
reset all fields

Статті/сторінки

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina