Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

Держлісаненство відзначило воїна АТО

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

На початку вересня 2015 року повернувся після демобілізації  із зони проведення антитерористичної операції  працівник нижнього складу ДП «Ізяславського лісгоспу» Кирилюк Олександр Володимирович. Залишивши вдома дружину та двох дітей, Олександр Володимирович цілий рік  не шкодуючи свого життя захищав незалежність нашої держави. Це був нелегкий рік у житті колеги, адже за період неоголошеної  війни на його долю припало багато тяжких випробовувань. Як боєць під час виконання своїх обов’язків на лінії вогню він показав свою мужність, залізну  волю, витримку та стійкість. Постійна підтримка рідних, друзів та колег  допомогла Олександру Володимировичу вижити в тих надзвичайно складних умовах та повернутись додому живим. Пройдуть роки, але тяжкі спогади про цей рік залишаться в пам’яті бійця назавжди…

Повернувшись додому, Олександр Володимирович, вирішив відпочити в сімейному колі, однак після завершення відпустки планує повернутися  в коло колег – друзів  та  надалі продовжувати працювати на підприємстві.

З нагоди дня незалежності України,  за особисту мужність та героїзм, проявлені при виконанні спеціальних завдань в ході антитерористичної операції на сході  та високий професіоналізм України Кирилюк Олександр Володимирович  відзначений почесною грамотою Державного агентства лісових ресурсів України. Крім цього підприємство також не забуло про велику частку в становленні незалежності  країни та  вручило для працівника-бійця подарунки.

Адміністрація ДП “Ізяславський лісгосп”

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ви можете поширити цю новину:
 

No comments yet.

ADD YOUR COMMENT:
reset all fields

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina