Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

З Днем захисника України!

      Напередодні свята дня захисника України в ДП «Ізяславський лісгосп» відбулись урочисті збори. З вітальним словом виступив директор  П.І. Курельчук.

     З нагоди свята дня захисника України  та з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені під час бойових дій на Сході країни вручив подяку Державного агентства лісового господарства вальнику лісу Гурщанського лісництва Москалюку Миколі Володимировичу. Побажав  доброго здоров’я на довгі роки, успіхів у праці, щастя, благополуччя! Привітали воїна також головний лісничий  В.П. Зайчук, лісничий Гурщанського лісництва Ю.Р. Смольський та голова профкому В.І. Кравчук.

    Теплі слова  вітання адресували колегам- чоловікам представники жіночої статі.

    Шановні колеги! 14 жовтня — свято чоловіків — чоловіків, які захищають спокій наших домівок, лицарів, здатних завжди підставити своє сильне плече чарівній половині людства. Від усього серця бажаємо Вам миру, здоров’я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра! Хай негаразди обходять вашу оселю.

Ви можете поширити цю новину:
 

Статті/сторінки

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina