Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

День вишиванки в ДП “Ізяславський лісгосп”

……………………………………………………………………………………………………………………

Успішно виконуючи поставлені основні виробничі завдання, колектив ДП «Ізяславський лісгосп» поряд з тим також бере активну участь в соціально-громадських заходах міста. Сьогодні, у всеукраїнський день вишиванки, працівники підприємства показали свою єдність і солідарність з українським народом та прийшли на роботу у вишиванці.

ВИШИВАНКА – символ здоров’я, краси, щасливої долі, родової пам’яті, порядності, чесності, любові, святковості, оберіг, одяг сили. Сорочка-вишиванка оспівана, зображена в різноманітних жанрах народної творчості, сучасними поетами. Вона є символом українця загалом і України зокрема.

День вишиванки не закріплюється за однією датою, аби вона якогось року не припала на вихідний день і святкується щороку третього четверга травня. Це свято, коли в буденний  громадяни одягають на роботу, в школу, садочок вишиванку, тим самим влаштовуючи всеукраїнський флеш-моб. Суть свята полягає в тому , щоб одягнути вишиванку всім містом, а в результаті всією країною. Така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. Люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

DSC_0471 DSC_0475

Ви можете поширити цю новину:
 

No comments yet.

ADD YOUR COMMENT:
reset all fields

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina