Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

Вони творять та оберігають красу

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Ліс – справжній, живий скарб нашої землі.  Тому люди, які щодня захищають його і розвивають, по праву заслуговують на своє професійне  свято. Згідно  Указу Президента України від 28-го серпня 1993-го року № 356/93 день працівників лісу традиційно святкується на третю неділю вересня. Цього року професійне свято лісівники відзначають 21 вересня.

На сьогодні державне підприємство «Ізяславське лісове господарство» – це комплексне лісогосподарське багатопрофільне господарство, яке займається лісорозведенням, доглядом, охороною та захистом лісів, лісозаготівлею, переробкою деревини, вирощуванням декоративного посадкового матеріалу і відтворенням диких тварин.

Пріоритетними завданнями в діяльності ДП «Ізяславський лісгосп» є  відтворення лісів на зрубах, які виникли після вирубування стиглого лісу. Площі заліснюються цінними головними породами такими як дуб звичайний, сосна звичайна, ялина європейська, ясен, липа, а на протязі останніх 20 років лісівники Ізяславщини впроваджують в насадження швидкоростучу цінну деревну породу модрину європейську та японську. Площа державного лісового фонду підприємства на сьогодні становить 24 054 га

Весною 2014 року  підприємством  було проведено роботи з лісовідновлення на площі 134 га, а також сприяння природному поновленню на зрубах, де неможливо було провести посадку або посів лісу, на  площі 18 га. З метою забезпечення посадковим матеріалом для лісовідновлення працівниками підприємства створені тимчасові лісові розсадники, де вирощується близько 800 000 шт. саджанців головних лісоутворюючих порід.

Щорічно проводиться догляд за лісовими культурами на площі близько 600 га. Рубками формування та оздоровлення лісу цього року буде проведено догляд за насадженнями на площі 971 га.

У критичний для нашої держави час перед нашим підприємством  стоїть одне з найважливіших завдань – своєчасна сплата всіх податків і зборів до державного бюджету. Лісівники Ізяславщини приймають активну участь в підтримці армії, що приймає участь в АТО. Підприємство надає фінансову та матеріальну допомогу. Наші працівники, що призвані для проведення АТО забезпечуються касками, бронежилетами та одягом. ДП «Ізяславський лісгосп» не стоїть осторонь у вирішенні проблемних питань, що виникають у наших співгромадян із південного сходу країни, які приїхали на тимчасове проживання до м. Ізяслава та району. При необхідності підприємство надає фінансову допомогу, забезпечує їх дровами для опалення, а по можливості і працевлаштовує бажаючих.

ДП «Ізяславський лісгосп» має потужну матеріальну базу, висококваліфікованих інженерно-технічних працівників та робітників. На підприємстві відсутня плинність кадрів, постійно покращуються умови праці. Приділяється велика увага  сучасним енергозберігаючим технологіям та високоякісному обладнанню, яке дає можливість виробляти конкурентоспроможну продукцію як на внутрішній ринок, так і для відправки на експорт.

Працювати  сьогодні в  державному підприємстві «Ізяславське лісове господарство» є за честь, люди цінують свою роботу, а керівництво робить все для того щоб всі працівники працювали в гарних умовах, були соціально захищені, отримували  достойну заробітну плату. Працівники є найбільшою цінністю, вони  вміло і добросовісно виконують свої обов’язки на всіх ділянках виробництва.

В переддень професійного свята слід відзначити найкращих працівників, які  завдяки щоденній невтомній наполегливій праці допомогли досягти високих показників для підприємства: лісничі – Бондар В.С., Мартинов І.Д.;старші майстри лісу –  Водзінський В.О., Клімчук О.М.; майстри лісу –  Медвідь М.Ю., Личик С.Б., Кулаківський В.Є., Хоменко В.В.,  мисливствознавець Рожков В.Ф.,  водії  – Сінча А.Р., Кратасюк О.П., комірник Мазур Л.В., столяр Антонюк В.П., верстатник ЦПД Лех С.А., машиніст екскаватора Савчук С.М., слюсар-ремонтник Гончарук М.Р., тракторист лісопункту Позняк В.В., навальник-штабелювальник Добровольський Д.В., оператор котельні Рожков М.Ф., кухар Оніщенко О.С., менеджери зі збуту – Хом’як С.М., Данильчук І.М., провідний інженер з ОП Ярославський Ю.М.

Люди, які професійно стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві, справедливо заслуговують глибокої поваги і високого авторитету. Не варто забувати, що турбота та збереження цього лісу наш спільний обов’язок, а не тільки професійний обов’язок лісівників. У професійне свято працівників лісу вітаємо всіх, хто не байдужий до проблем лісового господарства, хто своєю працею і турботою сприяє його збереженню та примноженню, хто просто любить, береже і рятує ліс. Зі святом!

 

Адміністрація ДП «Ізяславський лісгосп»

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Районна газета “Зоря надгориння”, випуск № 39 (11005) від 18 вересня 2014 року

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Ви можете поширити цю новину:
 

No comments yet.

ADD YOUR COMMENT:
reset all fields

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina