Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

БУДУЮТЬ НОВІ ДОРОГИ

Будівництво лісових  автомобільних доріг стало одним з важливих завдань державного підприємства  «Ізяславський лісгосп».  Воно й зрозуміло: розвиток лісотранспортної мережі  передусім забезпечує своєчасне та ефективне виконання комплексу лісогосподарських робіт; сприяє охороні  й захисту насаджень  від пожеж, шкідників і хвороб; виконанню біотехнічних заходів, спрямованих на відтворення та збереження мисливських тварин. А ще ж завдяки добротним артеріям сполучення здійснюються безперебійні автомобільні перевезення лісопродукції з залученням велико-вантажних лісовозних автомобілів; підвищуються  рекреаційний потенціал і туристична привабливість лісових масивів.

Протягом 2016 року  підприємство побудувало 2 кілометри лісової дороги з твердим покриттям  в Плужнянському лісництві, на спорудження якої було витрачено  майже 640 тисяч гривень.  Всього за період  2008-2016 років за власні кошти створено 14,8 км лісових доріг.

Цьогоріч планується будівництво 1,5 кілометра лісової дороги з твердим покриттям та 1,5 кілометра земляного покриття грунтової дороги. Вже розпочато облаштування дороги  з твердим покриттям.

Ви можете поширити цю новину:
 

No comments yet.

ADD YOUR COMMENT:
reset all fields

Статті/сторінки

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina