Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

БЕРЕЖІТЬ ПЕРВОЦВІТИ!

Збирання первоцвітів шкідливе для природи. Зриваючи  квіти, ми не даємо можливості утворити рослині насіння, до того ж пошкоджуємо сусідні квіти, ламаємо стебла, бруньки. Також нерідко рослини вириваються з коренем, що призводить до повного їх знищення. Поряд з тим, зриваючи квіти, ми руйнуємо лісову підстилку, порушуючи лісовий біоценоз в цілому. Збирачі квітів не задумуються, що зірвавши одну квітку, ми губимо 15-20 насінин. А це нове покоління.

Працівники Ізяславського лісгоспу наголошують: будь-який збір або пошкодження рідкісних рослин суворо забороняється. За порушення вимог природоохоронного законодавства передбачена адміністративна відповідальність у вигляді  накладення штрафу. Розмір штрафу – від ста  до двохсот п’ятнадцяти  неоподатковуваних мінімумів, тобто від 1700 до 3655 гривень.Збираючи та продаючи первоцвіти, ми знищуємо їх, а купуючи – допомагаємо знищувати. Рідкісні весняні квіти краще не чіпати: вони красиві в природному середовищі.

Бережіть природу! Будьте свідомими і не губіть декоративні дикоростучі рослини лише задля капризу насолодитися їх  красою кілька днів.

Ви можете поширити цю новину:
 

Статті/сторінки

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina