Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук

АВТОТРАНСПОРТНИЙ ПІДРОЗДІЛ – НА ВИДУ

Протипожежна техніка налічує 2 пожежні автомобілі (ЗІЛ-131 та ГАЗ-66), 2 автоцистерни об’ємом 10 000 та 5 000 літрів, які використовуються не тільки для гасіння лісових пожеж, а й за потреби допомагають Ізяславській службі порятунку протидіяти стихії.

Ремонт автомобільної техніки здійснюють у ремонтно-механічній майстерні, де постійно трудяться 5 працівників – токар, електрогазозварник, коваль, слюсар з ремонту автомобілів, слюсар з ремонту бензопил.

Навесні працівники ДП «Ізяславський лісгосп» спільно з волонтерами   капітально відремонтували та відправили в зону АТО два автомобілі УАЗ. Також по можливості здійснюються ремонт техніки, що була задіяна в зоні бойових дій. Крім того було передано в зону АТО 3 одиниці власної техніки – екскаватор, автомашини ЗІЛ-130, ГАЗ-66, який вже повернувся.

Колектив автогаража нараховує 56 чоловік. Середньомісячна зарплата  за 9 місяців на одного працівника склала понад 13 655 грн. Працівники автотранспортного підрозділу спільно з трудівниками інших підрозділів  досягають вагомих результатів у виробництві. За перевиконання  планів працівники отримують преміальні винагороди, що є стимулом для праці та досягнення ще кращих результатів.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.