Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

Святкування 70-ї річниці перемоги над нацизмом

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Щороку, 9 травня всі організації м. Ізяслава, школи, і прості бажаючі поспішають із невеличким букетиком в руках, щоб висловити свою вдячність за мирне небо всім, хто ціною власного життя дав можливість жити і радіти життю підростаючим поколінням.

Святкування 70-ї річниці перемоги над нацизмом розпочалось  зі святкової ходи  вулицями міста Ізяслав від пам’ятного знака Тарасу Шевченку до міського Парку Слави, участь у якій брали місцева влада,  ветерани Другої світової війни, учасники військових дій на території інших держав, демобілізовані ізяславчани, учасники  Антитерористичної операції, представники трудових колективів міста, в тому числі і працівники ДП «Ізславський лісгосп», ветерани військової служби та правоохоронних органів, учнівська молодь. У парку, біля меморіалу воїнам-визволителям,  учасників ходи чекали інші ізяславчани. Всі вони взяли участь у мітингу-реквіємі «Пам´ятаємо! Перемагаємо!». Під час урочистостей керівництво району звернулися зі словами  вітання та подяки до ветеранів Другої світової війни, працівників тилу, солдатських вдів, дітей війни, всіх присутніх із 70-ю річницею  свята та наголосили на значенні перемоги над нацизмом у Європі у 1945 році, на прагненні усіх українців до миру та злагоди.

Митрофорний протоієрей о.Федір Пилипчук здійснив поминальну літургію за жертвами Другої світової війни.

Пам’ять загиблих під час Другої світової війни та померлих у мирний час ветеранів та жертв війни присутні вшанували хвилиною мовчання. До меморіальних плит було покладено вінки, гірлянди  та живі квіти.

Також за участю керівників району та лісівників ДП «Ізяславський лісгосп» відбулись урочистості  до 70-ї річниці перемоги над нацизмом біля пам’ятника розстріляним і закатованим у роки Великої Вітчизняної війни, що знаходиться  у Лютарському лісництві  кварталі 22. Слід звернути увагу, що лісівники району щороку проводять роботи з прибирання та благоустрою території, слідкують за тим, щоб пам’ятник перебував у належному стані.

Після закінчення мітингу всі вирушили на центральну площу міста, де продовжилася святкова програма. Бажаючі мали можливість переглянути концертну програму за участі  солістів та творчих колективів аматорів сцени району.

Ще однією традицією стало частування ветеранів «солдатською кашею».  У такій обстановці ветерани мали можливість  поспілкуватися між собою та з представниками районної і міської влади. А ще вони згадували  воєнні роки та наспівували пісні про війну.

Крім того, що працівники  ДП «Ізяславський лісгосп» беруть активну участь у районних святкуваннях до 70-ї річниці перемоги над нацизмом, вони також не забувають про свідків старшних подій 1941-1945 рр, які працювали на благо підприємства. Щороку адміністрація лісгоспу відвідує ветеранів-лісівників та вручає подарунки. Не забувають про ветеранів протягом року та по мірі можливості старається допомогти матеріально. В свою чергу  ветерани–лісівники подякували за постійну увагу.

DSCN1297 DSC09908 DSC09901 DSC09896

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Адміністрація ДП “Ізяславський лісгосп”

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Ви можете поширити цю новину:
 

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina