Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

Ізяславські лісівники плекають ліс.

Незбагненний та загадковий ліс вабить і зачаровує своєю невловимою магією. Його могутня велич захоплює подих, а безмежна таємниця надихає людину на добрі справи, додає сил, енергії і завзяття працювати на благо Батьківщини. У лісі не може бути поганого настрою та негативних думок, вони зникають, тільки-но ступиш у лісові розкішні володіння або в лісові ясла.
Цінують і оберігають цю красу його служителі і творці. Ізяславські лісівники стверджують, що вони знають усі настрої лісу, уміють його слухати та розуміти його. Це не тільки досвід, а й велика любов, яка живе у глибині їхніх сердець.
У ДП «Ізяславський лісгосп» про ліс знають все. Колектив однодумців і професіоналів сумлінно трудиться над виконанням поставлених завдань, докладаючи максимально сил та знань. Відповідальність, дисципліна та професіоналізм… Ці три риси характеризують працівників лісового господарства.
День за днем трудяться лісівники, плекають створений власними руками скарб природи. Цьогоріч висадили близько 900 тисяч дерев, посіяли жолуді і створили нові плантації.
А наразі державним підприємством «Ізяславське лісове господарство» проводиться багато різних видів рубок, особливу увагу приділяють лісові господарники рубкам догляду, без яких не виросте гарний доглянутий ліс.
Рубки догляду, як освітлення так і прочистка впливають на формування і склад цінних порід, підвищення продуктивності та стійкості деревостанів. Тому рубки догляду відіграють найособливішу роль у формуванні деревостану, якісне, своєчасне їх проведення це і є основа майбутнього лісу.
Гордість лісового господарства – його люди. Для лісівників кожний день – звичайні робочі будні, присвячені його величності зеленому лісу. Не встигають перегортати календар, а в ньому вже інша пора року, наповнена новими турботами й завданнями. У цьому сенс їхнього життя, бо ліс став покликанням і долею.

 

Прес-служба ДП «Ізяславський лісгосп»

Ви можете поширити цю новину:
 

No comments yet.

ADD YOUR COMMENT:
reset all fields

Статті/сторінки

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina