Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

Рекреаційні ресурси — це сукупність природно-технічних, природних, соціально-економічних комплексів та їх елементів, що сприяють відновленню та розвитку духовних та фізичних сил людини, її працездатності. При сучасній та перспективній структурі рекреаційних потреб і техніко-економічних можливостях використовуються для прямого і опосередкованого споживання та надання туристичних послуг.
Силами та коштами ДП «Ізяславське лісове господарство» на території району створено два таких об’єкти: рекреаційний пункт «Зелений гай» ДП “Ізяслаське лісове господарство” Михельське лісництво Кв.33 та рекреаційний пункт «Сосновий бір» ДП “Ізяславське лісове господарство”, Плужнянське лісництво, Кв. 126 .
У кожному такому пункті є зручні дерев’яні столи й лавки, ошатні альтанки, накриття від дощу. Подбали лісівники і про найменших своїх гостей: дитячі майданчики з гойдалками, гірками, драбинками, пісочницями наявні у цих зонах. Це допомагає повноцінно відпочити і дорослим, і дітям. Працівниками ДП «Ізяславський лісгосп» були виконані усі необхідні роботи, аби зробити зони відпочинку зручними та затишними, що викликало численні схвальні відгуки відвідувачів.
Але не усім до вподоби культурні зміни у житті. У період Великодніх свят, попри заборону на відвідування лісів та в’їзд до них транспортних засобів, не відомими особами вчинено акт вандалізму на території рекреаційної зони «Зелений гай», що знаходиться поблизу міста Ізяслав. Зафіксовано факт по трощення альтанок та аншлагів. Зрозуміло, що лісівники Ізяславщини відновлять зруйновані об’єкти за свій кошт, але постає питання: «Де людська совість, хоч якісь моральні принципи?»
Лісівники сподіваються на свідомість відпочивальників. Адміністрація та колектив ДП «Ізяславський лісгосп», вкотре просять відвідувачів рекреаційних пунктів не смітити, поважати їхню працю, цінувати створене – не пошкоджувати дерев’яні споруди. Адже на їхнє будівництво, постійну підтримку в чистоті йдуть чималі кошти. Та й кожен з нас приходить відпочивати до лісу не останній раз, тож варто подбати, щоб і наступного разу у місці відпочинку було затишно і приємно.

Прес-служба ДП «Ізяславський лісгосп»

Ви можете поширити цю новину:
 

Статті/сторінки

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina