Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

                                              Розпочався черговий етап е-декларування!
НАЗК затвердило нові форми е-декларації та повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


У виданні Міністерства юстиції «Офіційний вісник України» опубліковано наказ Національного агентства від 12 грудня 2019 року, яким з 1 січня 2020 року вводиться нова форма декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Документ також затверджує нову форму повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування.
Зміни форми декларації та повідомлення про суттєві зміни в майновому стані передбачені Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» №140-IX від 2 жовтня 2019 року.
Також, Національне агентство з питань запобігання корупції нагадало, що 01.01.2020 розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за 2019 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
Під час заповнення декларацій важливо враховувати зміни, пов’язані із застосуванням оновленого антикорупційного законодавства. Національне агентство на своєму вебсайті постійно доповнює та актуалізує інформацію, яка може стати корисною для заповнення та подання декларації..
Працівникам ДП «Ізяславський лісгосп», які є суб’єктам декларування необхідно завчасно перевірити актуальність адреси своєї електронної поштової скриньки та чинність кваліфікованого електронного підпису (КЕП). Перед початком роботи з Реєстром декларацій переконатись у наявності усієї необхідної інформації для заповнення декларації.
З приводу роботи Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та за наданням консультацій та роз’яснень звертатись до уповновноваженого з питань запобігання корупції ДП «Ізяславський лісгосп» Яцимона Євгена Володимировича за телефоном: 03852-4-2073, 0982310409.

 

Уповновноважений з питань запобігання

корупції ДП «Ізяславський лісгосп»

Яцимон Є.В.

Ви можете поширити цю новину:
 

No comments yet.

ADD YOUR COMMENT:
reset all fields

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina