Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

 Поминальна служба за захисників України

Відповідно до Указу президента України щорічно в державі 29 серпня відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Саме 29 серпня 2014 року в Іловайському котлі загинула найбільша кількість бійців за весь час війни.

Сьогодні  свято-Миколаївському храмі Православної Церкви України міста Ізяслав було відправлено поминальну службу за захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Її відслужив благочинний храмів Ізяславського округу митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук спільно із представниками духовенства благочиння.

На богослужінні були присутні керівництво районної державної адміністрації, районної ради, Ізяславської міської ради, прихожани, жителі та гості міста Ізяслав. Відвідали поминальну службу та віддали свою шану воїнам і працівники ДП «Ізяславський лісгосп».

Із словом пам’яті до присутніх на поминальному молитовному заході звернувся заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко. Володимир Борисович наголосив на тому, що пам’ять про захисників свободи, незалежності та територіальної цілісності ніколи не згасне, вона довіку буде незнищенним дороговказом на шляху розвитку і процвітання незалежної України.

 

Ви можете поширити цю новину:
 

No comments yet.

ADD YOUR COMMENT:
reset all fields

Статті/сторінки

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina