Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

Осіння посадка лісу – в розпалі

Вперше для відновлення лісів використовують сіянці із закритою кореневою системою. Незважаючи на збільшення фінансових затрат, такий метод має низку переваг над іншими способами створення лісових культур. Головне те, що приживлюваність сіянців майже стовідсоткова, адже коріння не травмується під час посадки, бо висаджується у відкритий ґрунт разом із спеціально підготованим субстратом, сприятливим для росту молодих насаджень. Також, використовуючи сіянці з закритою кореневою системою, можна продовжити терміни посадки рослин, що дає змогу висаджувати посадковий матеріал протягом всього вегетаційного періоду року. А це – дуже важливий чинник в умовах швидкої зміни клімату.

Перед початком осінньої лісокультурної кампанії була проведена підготовка грунту, також триває підготовка грунту до лісокультурної кампанії «Весна – 2020».

Посадковий матеріал для лісовідновлення придбано у ДП «Славутський лісгосп». Закуплено 43 000 сіянців сосни звичайної, планується ще придбати 37 000 сіянців цієї культури, 8 000 – модрини європейської та 2 000 – дуба звичайного.

На сьогодні в лісгоспі створено майже 12 га лісових культур сосни звичайної з закритою кореневою системою. При лісовідновленні застосовувалась схема посадки 2,5х0,8 м та 3х0,7 м, таким чином на 1 га в середньому використовується 5 000 сіянців.

Загалом восени планується створити 25 га лісових культур з використанням сіянців із закритою кореневою системою з таких лісоутворюючих порід, як сосна звичайна, модрина європейська та дуб звичайний. Залишки посадкового матеріалу планується використати на доповнення лісових культур.

Ви можете поширити цю новину:
 

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina