Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

Ми серед переможців обласного рейтингу

 «Сумлінний роботодавець та платник податків – 2019»

  20 грудня 2019 року в приміщенні Хмельницької обласної ради відбулось нагородження переможців обласного рейтингу «Сумлінний роботодавець та платник податків – 2019».

   Директор нашого підприємства Курельчук Петро Іванович отримав Диплом переможця обласного рейтингу, який вручив голова обласної рейтингової комісії Ростислав Семків, а також Подяку за сумлінне і системне наповнення бюджетів усіх рівнів, високу податкову культуру та забезпечення економічного розвитку Хмельниччини у 2019 році, яку вручив в.о. начальника Головного управління ДПС у Хмельницькій області Валерій Коновальчук.

    Критеріями для визначення переможця стали наступні показники: чисельність постійно працюючих працівників станом на 01.10.2019р. –  255 чол.; середня заробітна плата за 9 міс. 2019 р. –  понад 14 тис.грн; чітке дотримання графіку виплати авансу та заробітної плати станом на 01.12.2019р.; сплата податків до бюджетів усіх рівнів та єдиного соціального внеску за 11 міс. поточного року становила 39,8 млн.грн, або 47% від загального обсягу реалізації продукції.

Державне підприємство «Ізяславське лісове господарство» було єдиним нагородженим з одинадцяти лісогосподарських підприємств області і серед підприємств району.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу

Ви можете поширити цю новину:
 

No comments yet.

ADD YOUR COMMENT:
reset all fields

Статті/сторінки

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina