Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

Лісівники Ізяславщини продовжують гасити пожежі
Чотири пожежі в лісах Ізяславського району ліквідувала лісова охорона ДП «Ізяславський лісгосп» протягом першої половини квітня. Всі випадки загорянь – з вини населення, в основному через підпали сухотрав’я. Ще стільки ж виїздів зробили лісівники на ліквідацію вогню на полях, в селах, вздовж доріг. Відтак більше 2 десятків особового складу, 4 пожежних автомобіля, дві автоцистерни та стільки ж тракторів боролися з вогнем зі світанку до смеркання. Така ціна людської недбалості та байдужості.


Лісові пожежі несуть величезні економічні і екологічні втрати, це надзвичайно страшне лихо. Окрім втрат вартості самої деревини, витрат на гасіння пожеж, сюди варто віднести втрати від зниження кількості кисню, фітонцидів, що виділяються лісом, погіршення якості, стану лісів, непридатність для використання їх в рекреаційних цілях. Лісові пожежі знищують звірів і птахів, що живуть в лісах, знижують приріст насаджень, збільшують вітровальність і послабляють деревостани, а потім усихаючі дерева стають осередком шкідників і хвороб лісу.
Відтак лісівники, не вперше, звертаються до мешканців Ізяславського району із закликом утриматися від спалювання сухих залишків рослинності. Особливо неприпустимими є такі дії поблизу лісових масивів. Адже неконтрольований вогонь за сухої погоди швидко поширюється, знищуючи гектари насаджень, завдаючи величезної шкоди довкіллю.
Прес-служба ДП «Ізяславський лісгосп»

Ви можете поширити цю новину:
 

No comments yet.

ADD YOUR COMMENT:
reset all fields

Статті/сторінки

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina