Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

Лісівники забезпечують дровами паливними

З настанням осені забезпечення населення деревиною для опалення житлових будинків – одна з головних турбот ДП «Ізяславський лісгосп». За дев’ять місяців поточного року закладам соціальної сфери, в першу чергу це школи та дитячі садочки, а також населенню поставлено понад 10 тисяч кубометрів дров паливних.
З питань придбання дров можна звернутися в найближче лісництво та в контору ДП «Ізяславський лісгосп». При собі необхідно мати паспорт та довідку про присвоєння ідентифікаційного номера. Оплата здійснюється в касі лісгоспу готівкою. Для населення реалізовується деревина довжиною від 1 до 3 м.
Продукція може бути видана з верхнього складу, тобто прямо з лісу, або з нижнього складу. Щоправда вартість в останньому місці навантаження дещо вища за рахунок перевезення продукції з верхнього складу. Слід враховувати також те, що лісгосп транспортні послуги не надає, тому шукати транспортний засіб і оплачувати доставку потрібно окремо. На сьогодні вартість кубометра реалізованої продукції з верхнього складу твердолистяних порід становить 474 грн., м’яколистяних та хвойних порід – 396 грн.
Детальну інформацію щодо придбання, вартості та місць навантаження дров паливних можна отримати за  телефоном (03852) 4-16 -93 у відділі реалізації підприємства. Також інформація розміщена та постійно оновлюється у місцевих засобах масової інформації, на сайті лісгоспу, в громадських місцях.

Ви можете поширити цю новину:
 

No comments yet.

ADD YOUR COMMENT:
reset all fields

Статті/сторінки

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina