Контактний телефон (038-52)4-20-49
м. Ізяслав, вул.Михельська, 32 Ми на карті
Ми в фейсбук
 

З ГОСТИНЦЯМИ ДО ЗВІРІВ

 

Зима – це найдивовижніша і разом з тим найсуворіша пора року. Для тваринного світу засніжена земля та безлисті дерева – це справжнє випробування, так як основний  їх корм – рослинність. Тому підгодівля диких тварин відіграє важливу роль у підтриманні чисельності їх поголів’я, служить вагомим чинником попередження чи зменшення пошкоджень лісового і сільського господарства, забезпечує виживання багатьох видів тварин в екстремальних зимових умовах.

Протягом зимового періоду єгерською службою та працівниками державної лісової охорони ДП «Ізяславський лісгоп» проводиться ряд біотехнічних заходів, серед яких: розкладання сіна, кормових віників, підгодівля тварин зерновими кормами в усіх лісових угіддях Ізяславського лісгоспу, а також підгодівля пернатої дичини на річці Горинь.

Ці заходи не лише покращують умови існування диких тварин та птахів, але й дають змогу добре перенести тяжкі умови зимового періоду.

Велику благодійну  допомогу в підгодівлі диких тварин в розмірі 11т зернофуражу надав нашому підприємству генеральний директор ТОВ «Арта-Агро», депутат обласної ради Павлюк Петро Миколайович.

Крім підгодівлі диких тварин в зимовий період, єгерська служба та лісова охорона спільно з працівниками Ізяславського відділу поліції постійно проводять рейди по виявленню фактів незаконного полювання (браконьєрства). З початку 2019 року складено 7 протоколів на порушників правил полювання.

Дикі тварини – це наше багатство і наш обов’язок зберегти його для майбутніх поколінь, а витрати на їх збереження окупляться митями прекрасних моментів спостереження за дикими мешканцями нашого краю.

Кому не байдужа доля мисливської фауни в складних погодних умовах, може допомогти їй, адже примноження і збереження диких звірів і птахів – справа кожного з нас.

Ви можете поширити цю новину:
 

No comments yet.

ADD YOUR COMMENT:
reset all fields

Статті/сторінки

Корисні посилання

dalru     hmelnicchina           lisovod   dalru   hmelnicchina